bugün

zamanında içinde bulunduğum durumdur.evde tek kalabileceğine anne inandırılamaz ve sende o gezmeye gidersin.ve olaylar gelişir.
(bkz: teenage mutant ninja turtle)
agzinin tadini bilen kisidir. zira bu tur toplantilarda anneler ve arkadaslari tum hunerlerini sergilerler. emine beder tariflerinden bile ustun lezzetlerin tadina varirlar.
her genc kizin basina gelir.
gercekten yazik olan genctir. genc demek cok daha dogru olacaktır.
(bkz: yetiskin) (bkz: turkceyi kullanalım lutfen ama yav)
annesiyle komsu gezmeye giden amerikali otistik bir genctir. cunku teenagerlarin yasadigi amerika'da bu yas gurubunda herhangi bir saglik sorunu olmayan bireyler aileleriyle komsu ziyareti yapmaz, zaten komsu ziyareti olgusu bizdekinden cok farklidir. o yuzden komsuya anasiyla giden buyuk ihtimal sorunludur. bu sorun ya kendisinden ileri gelir ya da sonradan, ve hatta dogustan. evde oturup sogan dogramak daha iyidir, ne isin var oralarda kardesim denilmelidir bu tur insanlara..aci...
(bkz: altin gunune laptop goturen kiz modeli)*
genelde kızların başına gelen olaydır..anne giderken evde tek başına kalmasını istemediği kızını da yanında götürür..kız da mağdur ama bir o kadar da alışık olduğu için fazla kavga etmeden gitmeyi kabul eder
-teenagerim hazırlan hadi ayşe teyzenlere gidiyoruz
+gene mi ya
-uff uzatma hadi bekliyo kadıncağız
+tamam anne ya*
(bkz: the genç who goes to their neighbour with his mother)
kimliğini yitirmiş ergendir
ç:anne ben teenagerım gelemem ev gezmesine
a:sus oğlum pastry yer gidersin ne var bunda oh my goodness!
orta halli birçok türk gencinin yaşamış olduğu durum
(bkz: oh my god)
neden teenager. tiki desek daha öztürkçe.*
annesiyle gezecek hayati ogrenecek ergen tipidir belki de.o da kendi capinda. halbuki daha iyisini yapabilmeli ,
"club " larda kucaktan kucaga gezebilmelidir degil mi ama?!!!
(bkz: annesiyle altın gününe giden ergen) *
eğer gittiği yerde bir yaşıtı varsa gayet normal olabilecek hadisedir.
bu ergen erkekse komşununda kendi yaşlarında sağlam bi kızı varsa dünyanın en mantıklı hareketi
+ oğlum kalk hatice ablanlara gidiyoruz
- anne ya gelmek istemiyorum
+ kalk dedim sana kaan la oynarsın biraz
- hatice ablayla oynayacak yaşa gelmişim ben elimden bir kaza çıkacak bir gün
+ oğlum neler söylüyorsun sen
- anne bak beynime kan yürümüyor kımıldayamıyorum sonra kalıyorum öylece offf
psikolojik sorunlara neden olabilecek durumdur. kişide manik bir dışlanmışlık duygusuna sebebiyet verir. tüm gençlik dışarda takılırken ergenimiz annesinin sıkıcı çevresiyle sıkıntıdan patlamaktadır. bu kişi kız ise bu tip gezmelerden zevk alabilir, ancak gençliğinin geri kalanının çeyiz hazırlamak, evlendirilmek gibi muhabbetlerle dolup taşması muhtemeldir.
hele bir de "gün" diye adlandırılan, amacın sadece yemek ve dedikodu olduğu günse, tadından yenmez. aç, kurnaz ve çıkarlarını düşünen ergendir.
(bkz: gülben ergen) *
komşuya gidince gördüğü her şeyi ister ama evde kendisini bekleyen sürprizden habersizdir. * * * *
güncel Önemli Başlıklar