bugün

bugüne kadar yazdığı en duygulu entryin sahibi, klavyesinden özlem damlayan, buram buram hasret kokan, ağlamaklı yazardır.
(bkz: anne kokusu),
(bkz: annelerden ozlu sozler)
hanımeller yememesi gereken yazardır.
(bkz: 317 kd)

şimdiden özlemiştir keratalar..
telefonu her kapatışında, annesinin yavrummm deyişi kulaklarında cınlayan yazardir. *
(bkz: ali nin karni acikti)
evden uzakta, yabancı insanların arasında, sahte bir ortamda yaşayan ve bu ortamdan bir an önce kurtulup sevginin en saf haline dönmek isteyen yazardır.
(bkz: kopush) *
(bkz: anneyi özlemek)*
(#1486496)
yazarın annesi de yazar olmak istiyorsa ?!
Gurbette annenin diğer adı özlemdir.Telefonu her kapatışımda yine ıssız adama dönerim.Issız bir adamımdır zaman zaman ya da annesizlik kıyılarıma vurur ıssız adamda.
"Anne, ben sözlükteyim beni merak etme." demesi muhtemel yazar türüdür.
(bkz: Annesine sözlükten selam gönderen yazar)*
annesine tez zamanda ulasmasi icin dua edilmesi gereken yazardir. annesine sarildigi an tum cektigi eziyetler, slklntilar kus olup, ucar gider. allah herkese annecigine kavusmayi nasip eylesin.

not: vefat etmis annenize ulasin, olun, toprak altina girin seklinde dusunerek yazmadim entrymi.
her ne kadar süt filan da deseler insan olan yazardır, şımarmayı, şımartılmayı özlemiştir, bi "annee, bi çay demle de içelim be" demeyi özlemiştir.*
ailesinden yüzlerce kilometre uzakta bulunan bünyenin mutlaka duyacağı bir özlemdir. annenin yediğin yemeğe, giydiğin kıyafete karışmasına, hal ve haraketlerinde durduk yere kusur bulmasını bile özlemektir. öğrenci yurdundaki kapıyı açtığında onun sesini, bir an olsun duyabilmeyi istemek, karnın tıka basa dolu olduğunda bile onun eşsiz yemeklerini özlemektir. ezcümle; herşeye bedel bir özlemdir, ona özlemdir.
an itibariyle yaşadığım duygu. hatta kendisi arayarak yıl başını beraber geçirme teklifinde bulunmuştur. ben ise ona yapacağım sürprizi çaktırmadan, bunun işlerim sebebiyle imkansız olduğunu ilettim. halbuki yılbaşında ona büyük bir sürprizim olacak. ama her şey bir yana yani 25 yaşına da gelsen, genel itibariyle sert olarak da bilinsen, gene de anne çıktı mı karşına kalıyorsun öyle panaz yemiş balık gibi. bu nasıl bir varlıktır ki bizi bu kadar etkileyebiliyor dostlar.
şu anda askerde olan yazardır. annesi burnunda tütüyordur.
büyük ihtimalle pc başından kalkmayan, odasından dışarı tuvalet ihtiyacını gidermek için adımını atan, aynı evde olmasına rağmen annesini görmeyen yazardır.
Gurbette olan yazardır. Annesi özlem'in sadece bir yüzüdür. Anneyle birlikte ailenin diğer fertlerini, arkadaşları, değeri kavranamayan Türk kültürünü, sucuklu yumartayı, çay ve kahve muhabbetlerini, samimi arkadaşlıkları, Türkçe konuşmayı, favori mekanlarda iskender kababı yemeyide özler.
güncel Önemli Başlıklar