1. 1.
    Onun beslenmek, yiyecekten daha çok sizin ilginize ve şefkatinize ihtiyacı olduğunu bilmeniz gereken durumdur. Adeta onun annesi olmaktır. Nefesinizi ve vücut sıcaklığınızı ona hissettirmeniz o kadar önemli ki. Zamanla size o kadar bağlanır ki kucağınızdan indirdiğiniz anda bir bebeğin ağlaması gibi ciyaklar. Hoş Bir duygudur, insan olduğunuzu hissettirir.

Edit: kedinin annesi olmadığından emin olunarak alındı. Bulduğumuz yerde saatlerce annesini aradık. Fakat yoktu. Hala da arıyoruz. Bu arada alttaki uyarıların hepsine katılmakla birlikte kedinin emin ellerde olduğunu bilmenizi isterim. O konuda sıkıntı yok yani.
    14 ... sodomlu
  2. 2.
    şu önemlidir , karnının altı sıkça ılık bir yaş pamukla silinir ki ; yavru ilk dışkılarını rahat çıkarabilsin. yoksa yaşayamaz. bir nevi masaj yani.

sütüne de % 50 oranında su karıştırmak şart. ishal olur yavruş.

edit : gözleri iltihaplanabilir panik yok. göz melhemi sürün.
    15 ... teflon
  3. 3.
    2014'te yaptigim eylemdir. Gelis o gelis o tarihten beri benimle yasiyor. Onun her halini cok seviyorum. O benim en iyi arkadasim evimin nesesi.
    15 -1 ... when i was a child
  4. 4.
    hemen süt anne bulunması gerekir yoksa yaşama şansı %50.
    3 ... sensintesellim
  5. 5.
    annesi ölmediyse rahat bırakın kediyi. salın dışarı onlar birbirini bulur. hayvanların tabiatlarıyla oynamayın.
    3 ... forza antalyaspor
  6. 6.
    eğer daha önce böyle bir şey yapmadıysanız kedinin yaşama şansı oldukça düşüktür.

mümkünse bir süt anne bulunmalıdır.

alttaki teflon abimizin de dediği gibi mümkünse makat ılık suyla ıslatılmış pamukla temizlenmelidir. bunun amacı anneleri yavruları tuvaletlerini yapabilsin diye o bölgeyi yalar.

çok ele alınmamalıdır. çocuk varsa dokunmaması söylenmelidir.

bulunduğu ortam mümkünse temiz ve baymayacak derecede sıcak olmalıdır.

devamlı kontrol ve bakım ister.

süt anne bulunmadığı takdirde mümkünse keçi sütüyle beslenmesi gerekir.

bir de aaa kedi diye organ mafyası gibi kaçırmayın çocukları. belki annesi karnını doyurmaya gitti gelecek. bekleyin, gelmezse alın.
    3 -2 ... hamile taklidi yapan panda
  7. 7.
    Bilinçsiz birinin elinde ölümle sonlanır. Yeni doğmuş yavru bir kedinin bakımı oldukça zordur. Süt verirken kesinlikle sulandırılmalı, karnının altı düzenli olarak ıslak pamukla silinip çişini yapması sağlanmalıdır.
    1 ... abaninaltindakisopa
  8. 8.
    annesi olmayan yeni doğmuş kediye bakmak
    1 ... kapi kolu piyadesi
  9. 9.
    Yeni doğmuş kedi çişini kakasını kendi kendine yapamaz. Annesi onun poposunu yalayarak yaptırır. Annesi olmadığına göre bu görevi bir parça ıslak pamuğu tahriş etmeyecek şekilde hafif hafif poposuna sürerek siz yapmalısınız. Pamuğa çişini kakasını yaptıkça pamuğu değiştirip üç dört dakika uğraşmalısınız. Bu işlemi günde en az üç dört defa tekrar etmelisiniz. Rahatça çalışabilmek için kediyi ense kısmından (fakat boynundan değil derisinden) tutun. Annesi onu böyle taşıdığı için hiç itiraz etmeyecektir.

Bu arada kum hazırlayıp onun yaşadığı yere koyup Üzerinde gezinmesini alışmasını sağlamalısınız. Tuvaletini Kendi kendine yapacak olgunluğa gelince şaşılacak şekilde kuma gidip yapacak ve örtecektir.

Kirlenip topaklanan kumu düzenli aralıklarla alıp yeni kum ilave etmez iseniz ve yapacak yer bulamazsa evde olmadığınız bir esnada kumu şaşılacak derecede hızlı şekilde bütün eve yayar ve içeri girdiğiniz anda topaklanan kakasıyla baş köşelerde hokey oynadığına şahit olabilirsiniz. O kadar da akıllıdırlar.
    -1 ... ne olursun guzelim sevsen beni
  10. 10.
    o kadar yetim varken onların hakkını gasp eden varken siz nefsinize hoş geleni yapıp kendi vicdanınızı avutuyorsunuz ne diyeyimki. Neymiş kedi almış besliyomuş el açıp istiyeni azarlayıp yollayın, kedi köpek bakıyorum çok merhametliyim.
    -6 ... kafamuzayda