bugün

Antalya'da cinsel ilişkiye girdikleri işadamlarının görüntülerini kayıt edip şantaj yapan aynı aileden 2'si kadın 4 kişinin sorgusu sürerken, anne ve kızının birlikte grup seks yaptığı, kalem kamera düzeneğini yatak odasına oğlunun yerleştirdiği belirlendi.

ilgili haber : http://www.hurriyet.com.t...pmis-oglu-cekmis-15850592

Kalem kamerayı odaya kurup görüntüleri önce bilgisayara ardından da CD'lere kayıt eden E.F.'nin yaşının küçük olması nedeniyle Çocuk Şube Müdürlüğü'nde ‘misafir' edildiği, ifadesinin de ‘şüpheli' olarak savcılık tarafından alınacağı belirtildi.
bunlar nasıl hayatlar amk dedirtmiştir.
bilmediğiniz neler dönüyo bi bilseniz. ben öğrenmeye başladıktan sonra insanlıktan soğudum mk.
(bkz: threesome)
Sexxxtons diye pırno çekeni vardı.
sorumlusu akabe dir.

cono nedir ? nasıl olur ? sorunsalı.
Boylesine brazzersta bile rastlanmayacak olaydir.
gerçek annesi değildir o, step- fantazilerine girmişler işte.
bu memlekette analı kızlı diye çorba/yemek var.
hatta büyük olan köfte ana, küçük olan köfte kız.
elektriğin, televizyonun ve hatta bir çok imkanın olmadığı bir çağda, insanların kaybolacağı tek inteneti olan hayal gücünde neler vardır neler.

bizim bazı türkülerimizin gerçek hikayelerini biliyor musunuz? nice bağ bağ değil, nice ova ova değil, nice kuzu kuzu değil, nice kuyu kuyu değil.

bu olay özelinde, bahsi geçen kadınların iğrenç kişiler oldukları, onları o iş adamına * pazarlayan şerefsizin de iğrenç olduğu, bu haltı yiyen iş adamının her türlü fanteziye açık olmasından dolayı daha başına çok iş geleceğini, en yakın zamanda farklı şekillerde yine söğüşleneceğini düşünüyorum.
(bkz: hani marjinal bizdik)
aile kızıdır, ne de olsa annesiyle yapıyor.
Adana diye girdim ne Antalyası lan olamaz?
bu ve benzeri olaylar insanlık tarihi kadar eski olup son derece gizli cereyan ederdi. internet sayesindedir ki su yüzüne çıktı ve insanlar yavaş yavaş maske takmaktan vaz geçmeye başladılar. "adım bedir elimden gelen budur" diyenler çoğalıyor.

olayın ahlaki ve sosyolojik yönü farklı boyutlardır ve tek boyuta indirgenemez.
Bu ailenin Yaptiklari yanlis hatta igrenc birsey evet ama inanin doyumsuz insanlarin sonsuz fantazi arayislari böyle baslarina bela olsun iste. Cok güzel olmusssss. Pis sapiklar.
ar damarı çatlamış insanlar.
Kızcağız yanmıştır ne yapsın.
hayallerde bile yaşayamıyosunuz aq.
Erkek kardesine video kaydi yaptiranlari bile var lan bu memlekette. Gecen okuduydum amk.