1. 1.
  çocukluğunu okul çagına kadar kreş yollarında geçirmiştir.ilk okul orta okul yıllarında okuldan geldiğinde anneannesi karşılamıştır onu.lisede * kendi işini kendi görmeye başlamıştır! akşamdan kalma yemeği buzdolabından çıkarıp ısıtmaya üşendiğinden soğuk soğuk yemiştir.okul dönüşü zili üst üste çalarak annesini çıldırtmamıştır.diğer çocukların anneleri geçici süre evde olmadıklarında anahtarı paspasın, saksının altına saklarken,anahtarı kaybetmenin anne-baba gelene kadar kapının önünde beklemek olduğunu öğrendiğinden elindeki anahtarlık etle tırnak gibi olmuştur.31 çekmek için annesinin misafirliğe gitmesini beklememiştir.çantasını yemek masasının üzerine koyduğunda kızan kimse olmamıştır.evden tam çıkarken birşey unuttuğunda ayakkabılarını çıkarmadan rahat rahat dolaşmıştır evin içinde.
  9 ... penta-don
 2. 2.
  erken çocukluk dönemini, o bakıcı senin bu bakıcı benim, o kreşin yolu taşlı, bununki buzlu diyerek geçirecek, hayata erken adım atmış çocuk olacaktır. küçük yaşta erken kalkıp okula gitmek zorunda olduğu için birinci sınıfa başladığında çoktan sıkılacak, ilk gün heyecanını, korkusunu yaşamayacaktır. psikopat bir bakıcıya rastlamadığı sürece de kişiliği oturmuş, sorumluluk bilincini yaşıtlarına göre daha erken yaşta kazanacak çocuktur.
  2 ... oylumunelumune
 3. 3.
  yalnız büyümüş çocuktur, üzerinden yıllar geçse de yalnız başına eve girdiği, boş evde akşam olmasını beklediği, sürekli annesini özlediği günleri unutmamış çocuktur.
  4 -1 ... 2_sleepy
 4. 4.
  yakın gelecekte ülkede yaşayan çocukların ezici çoğunluğunu oluşturacak çocuklardır.*
  2 ... kedileriseviniz
 5. 5.
  erkenden büyükmek zorunda olan çocuk.
  3 ... ihan et
 6. 6.
  31 e sınırsız vakti vardır.iyidir güzeldir sakıncası yoktur. annesi calısmasa evde otursa daha mı ii olacaktır hayır
  1 -3 ... jungletraveller
 7. 7.
  hafta içi gönlünce uyumanın ne demek olduğunu bilememiş, mecbur olduğunu bildiği için bir yaşında başladığı kreşe giderken bir gün bile isyan etmemiştir. evden en erken o çıkmış, eve en geç o gelmiştir. daha okula bile başlamadan hayatın yüklerini omzuna yüklemiştir.**
  1 ... bohemian rhapsody
 8. 8.
  bebeklikten okul çağına kadar bakıcı,babaanne ya da anneanne ellerinde büyüyen,akıl başa gelince de doğal olarak annesini yadırgayan,annesi çalışmayan çocuklara daima özenen acınılası çocuklardır.
  ... sudancikmisbalik
 9. 9.
  Ana kuzusu olmayan çocuktur.
  -1 ... matmazelg
 10. 10.
  hep kendi başının çaresine bakmış çocuktur.
  ... deli dana