bugün

üzücü bir durumdur. anne diye severiz elbette hepimiz. ancak yaptığı hareketler, davranış biçimleri, söylediği sözler, düşünceleri salakça olabilir. bu da çok üzücüdür.

edit: anneler vefasız demiyorum. sakin olun liseliler. salak olabilirler diyorum.

edit, kocaman edit, okuyun öyle yorum yapın diyen edit: lan ben kendimi annemi kastetmiyorum. kim çıkarıyor bunu. yazılan her entry, ''nasıl bir yazar annesine salak diyebilir!'' şeklinde. allahım ya.
(bkz: evladın vefasız olması)
annelerin hepsi cern'de filan mı çalışıyor anlamadım ki? şimdi düz lisede okuyan kızlar ileride anne olacak. salak olamyacaklar mı bu durumda? aydınlanma mı yaşayacaklar. anne ile salak kelimesini aynı cümlede kullandım diye ne bu atar lan. kimsenin annesine kötü demiyorum. hakaret etmiyorum. zira o da bir insan ve insanlar salak olabilir.
Salak değil masumdur.
bazı anneler salaktır. bunu kabul edemeyenleri anlamak mümkün değil. anneler salaktır diye bir şey söylenmemiştir burada. bir annenin salak olması durumundan bahsedilmiştir. allahım bir çocuk fırtlattı diye kimseye zeka gelmiyor. ne kadar kalıplara sıkışmış, korkak varsa yazıyor ya.
salak değil de saf olması durumu denebilecek şeydir. salak çok ağır bir itham oluyor.
ifade ağır kaçmış biraz. salak yerine saf olarak revize edilirse doğru olabilecek önerme. ağdalı dil kullanıp durmayın amk.
burada salak olana salak dendiğinden dolayı, pek tabi bir anne salak olabilir. saf olması ayrı bir durumdur.
oğlu recm edilmelidir. acilen!
masumiyettir. anne olunca anlarsın.
o anne de dun icin hatirlanmayi beklemistir bu oglandan.
yazik kadincagiza dogur okut buyut yeme yedir icme icir hasta oldugunda basinda bekle her turlu kahri cek evlat ardindan salak desin.

cennet analarin ayaklarinin altinda oglum. o ayaklarina paspas olman lazim ama senin olayin bitmis. yazik...
haşa huzurdan ama rte de sanırım böyle düşünüyor. çünkü artık bizi kandıramayacağını anladığından mıdır nedir " annelere sesleniyorum " demeye başladı.
düz liseye giden herkesin ilerde salak anne genellemesine gireceğini sanan büyük ihtimalle güç bela bi anadolu lisesini köyde falan tutturmuş insansı söylemi.

ben bırak düz liseyi geçtim akşam lisesinde okudum, resmen lisede ders yüzü görmedim, ortaokuldan direk üniversiteye geçtim ? şimdi senle ya da herhangi bi adamla futbolundan felsefesine sosyolojiden psikolojiye her konuda iddialaşırım. ya sen hangi beyninle beni bi kulvara koyabilirsin onu düşün.

vardı böyle tipler her zaman her zamanda olacak. izmirin tiresinde meslek yüksek okulu kazanır tripten tribe koşarlardı.
Sadece gerizekalı evlatların annesi için kullanabileceği tabirdir. Anneler asla salak değil masumdurlar.
seçim hakkının olmadığı bir durumdur.
cahil olabilir fakat salak denmesi yanlıştır, neticede dünyaya gelmenize vesile olmuştur. anneler candır, kalbini kırmayın iyi davranmaya çalışın. kaybettikten sonra çok geç olabilir.
olabilecek bir durumdur. anneler kutsaldır diye bahane sunanlar ise genetik olarak bir şeyler kapmışlar anlaşılan.
yine de anneyi sevmekten vazgeçiremez.
annelik zekayla değil çocuğuna duyduğu sevgi ile ölçülür.
kabul edilemeyen bir durumdur. dar kafalılık kötü bir şey.
IQ düzeyleri:

20-34 idiot,
35-49 Zeka geriliği,
50-69 Düşük zeka,
70-79 Sınırda Zeka,
80-89 Donuk Normal,
90-109 Normal Zeka,
110-119 Parlak Zeka,
120-129 Üstün Zeka,
130-149 Dahi.
150 ve üzeri Milyonda Bir

bana iq'su 69'dan düşük bir annenin salak olmadığını iddia edebilecek kimse yoktur. bilimsel geldim bu sefer.
salak kelimesi bir hakarettir. bir insanın zeka seviyesi düşük olabilir. eğitim durumuna göre ya da derslerdeki başarısızlığına göre ölçemezsiniz tabi ki bunu tamamen. yine de zeka seviyesi düşük olan bir insana; salak, mal, aptal, moron vs. sıfatlarla seslendiğinde hakaret etmiş olursun.

evet dünya üzerindeki bütün insanlar birbirinden farklı. kimi çok zeki, deha sınırında geziniyor, kimi de kendini idare edecek kadar bir zekaya sahip hatta belki başkalarına muhtaç olacak kadar düşük seviyede. ancak tekrar edelim ki bu sizin onlara salak demenizi meşrulaştırmaz. salak bir hakaret kelimesidir. salak bir hakaret kelimesidir. salak bir hakaret kelimesidir. salak bir hakaret kelimesidir. salak bir hakaret kelimesidir. salak bir hakaret kelimesidir. * *
nasıl tanımlandıysa öyle anlaşılan durumdur.
Annenin değil de bir insanın salak olmasından oluşan durumdur, başlık ilk başta okuyunca biraz kulağa hoş gelmez evet.
müslümanlık ile annelerin salak olmadığını iddia edenleri de ortaya çıkarmıştır. kendi dininizi bu kadar aşağılayabilirsiniz. kanıta bak lan. komedi resmen.