bugün

zevk almaktır annenin böğrünmesinden.

zorunlu tanım: anenin midesinden rahatsız olması.

edit: kıçımı devirip yattım. ben çocuğumu bile satarım...
sevdiğiniz birini o halde gördüğünüzden dolayı acı çekmektir.
--spoiler--
zevk almaktır annenin böğrünmesinden.
--spoiler--
sonra neden sinirleniliyor diye konuşmalar geçiyor sözlükte. e be bu düşüncede olan, yavşaklık yapanlara gelsin sözüm... o kadın ki 9 ay seni karnında taşıdı. kusmalarına, sıçmalarına göğüs gerip, sabahlara kadar uyumadı. sizin düşüncenizde olan birini çıkartacağını bilse zaten doğurmazdı. midem bulanıyor böyle tiplerden. ne faydanız var lan!!!

(bkz: anan seni doğurmamış sıçmış)
yediği bir şeyin dokunması yada üşütmesi sonucu ortaya çıkan durumdur, kendisine acil tarafından tavuk suyuna çorba yapılmalıdır.
Bazı ruh hastalarına zevk veren rahatsızlık belirtisi. bu kafadAki, bu ruh halindeki insanların( varsa) beyinlerini açıp iclerine bakmak istiyorum. Ne oluyor ki orada da bu sözler çıkıyor o orgAndan. Ya da bütün yetistirilişlerini ileri sararak bir monitörden seyretmek istiyorum. Nerelerde hata yapilmiŞ ki bir insan sabah 7 de annenin kusmasi diye başlık açıp altına da zevK almaktır diye entry girsin.

Hangi nöronda, hangi hücrede hata var ki bir beyin bunları düşünebilsin.

Ben psikiyatrist olsam ve bu Başlığı açan kişi bana gelse sadece bu başlık ve altına Girdiği entryden dahi bu kişinin ruh hastası oldugu teşhisini koyabilirim.