1. ?.
  imkansız olandır. eğer, onun sizin için uyumadığı kadar siz de onun için uykusuz kalabilirseniz, 9 ay onu aralıksız sırtınızda taşıyabilirseniz, sevginizin tümünü karşılıksız ona yöneltebilirseniz...* ancak o zaman belki olabilir bir çabadır.

  -anne, senin hakkını nasıl öderim ben?
  +cash, please.
  2 ... mutant turtle
 2. ?.
  annellerin karsılıksız yaptıkları eylemler karsında cocukların onlar ıcın bırcok yolu deneyerek mutlu etme cabasıdır ama nafıledır. hıc bır annenın sevgısı odenemez cunku paha bıcılemez.
  2 ... fabala
 3. ?.
  hiç bir paranın yetmeyeceği en yüksek kart limitlerinin bile düşük kalacağı durum. ama bunlarla ona alacağınız bir hediyeyle sevindirebilirsiniz o ayrı.
  2 ... ozkrm
 4. ?.
  nafile bir çabadır.. ödenmez...
  5 ... novakatinamite
 5. ?.
  öde öde bitmez bır borca girilmiştir bir kere. yapılacak en mantıklı sey bır kısmını pesın dıger kısmını taksıtlere boldurerek odeyebıldıgımız kadarını odemektır.
  1 ... enginar
 6. ?.
  (bkz: boşa kürek çekmek)
  1 ... sapka yapamayan cuheyla
 7. ?.
  boşa çabalamaktır. sizin hakkınızda ki iyi düşünceleri , temennileri her gün devam ettikçe zordur. hiç annenizi, size uzun uzun bakarken yakaladınız mı? işte o an anlarsınız , hakkı ödenmez. her daim iyiliğinize duacı .
  3 ... bambu
 8. 1.
  anneyi iple kucağa bağlayıp 9 ay taşımak ve günde 4 5 kere biberonla süt içirmekle başlanabilir. bir de gece uyanmak lazım bir kaç kere tabi. sonrası nakite çevrilebilir sanırsam.
  ... black widow
 9. 2.
  boşunadır, gereksiz bir çabadır. boş yere çabalamak yerine üzmemeye çalışmak daha mantıklıdır.
  2 ... blackdoll
 10. 3.
  hiç bir zaman başarılı olunamayacak eylem. kaldı ki onlar zaten bunu istemeyecek kadar sevecen ve alçak gönüllülerdir çocuklarına karşı.
  1 ... blackberry