bugün

düşündükçe insana elem ve acı veren kaçınılmaz son.
(bkz: bir gün herkesin ölecek olması)
(bkz: kapat lan kapat ben seni sonra arayacağım)
(bkz: ana kuzusu)
bugün aldığım bir ölüm haberinden sonra üstüne tuz biber eken aklıma asla getirmek istemediğim kötü sondur. ama illaki herkes ölecek belkide anneden önce ölüceksin bu tarz şeyleri düşünmek üzüntüden başka birşey getirmez insana.
(bkz: hatırlatma amına koyim ya)
(bkz: allah gecinden versin) * *
(bkz: bana ne lan sen öl)
anneme benim acımı göstereceğine, onu bensiz bırakacağına onun acısını ben göreyim, ben çekeyim... yalnız kalmışlık hissini, terkedilmeyeyi ben yaşayayım... rabbim sırayla ölmeyi nasip etsin.
düşününce her şeyin anlamsızlaştığı gerçek.

aşk acısı çekiyorum, sanırım bu yıl dersleri veremeyeceğim, biraz kilo versem başka bir şey istemem, vücut yapacağım lan fit olacağım,
şirket bir düze çıksa da maddi olarak kendime gelsem, o arabayı mutlaka almalıyım, keşke saçlarım dökülmese ''ne lan bunlar şimdi''
diyor insan.

anne gidiyor anne!hayatta ne zaman büyük bir sıkıntım olsa düşünürüm.sonra ''sikerim böyle acıyı bir gün annem bile toprak olacak'' derim.

altınızı değiştiren, emziren, bakıp büyüten, sizin için canını koşulsuz verebilecek ve aslında sizi bu hayatta karşıklısz naparsanız yapın
sevebilecek tek varlığın ölmesi? siktir edin her şeyi.henüz o bizimleyken hakkını vermeli insan.
Düşünmek dahi istemediğim şeydir. Insanın annesi Ölür MÜ hiç Saçma saçma konuşmayın.
Doğum sırasında ölmüşse en kötüsüdür.
Anneler ölürken bile çocuklarının ellerini bırakmıyor ne tuhaf…

Resulullah çok şanslı bir insan
annesi öldüğünde o küçücüktü;
benim annem öldüğünde ben küçücük değildim,
zaten şanslı birisi de değilimdir, filmlerim iş yapmaz.

(bkz: ah muhsin ünlü) den iyi anlatan yoktur.
çok kötü bi duygu selidir.

(bkz: anneler ölümsüz olsun)
Benim annem sadece bizim evimizi değil iki evi daha ayakta tutuyor. Şimdi yokluğunu düşünüyorum da , direk yıkıldı mı hepimiz altında kalırız. Allah gecinden versin .
sorun annenin yüksek ihtimalle senden önce olması olan durumdur. annemden önce ölmek isterdim.
Bana o günü görme nasip olmasın. Benden sonra kalan canlar sağ olsun.
her nefis ölümü tadacaktır. Ama uzulmemek elde degil tabiki. şu da unutulmasın ki annesini cok sevdiğini iddia eden kişinin onun ölümünden sonra her gün yasin okuyup ruhuna göndermesi gerektir. he annene bunu yapmıyorsan sevdiğini soylemen aglaman yada yipranman anlamsızdır.
Her aklıma geldiğinde gözyaşlarımı tutamadığım acı gerçektir. içim ürperiyor sanki.
arada bi düşünüyorum da ben naparım abi annemsiz.
düşündüğünüzde dünyanın anlamsız olduğuna kanaat getirirsiniz. sadece anneler değil hepimiz öleceğiz sonuçta. herkes bir gün toprağa karışacak...
farkında olmak acı verir, yaşlandığını görmek bu yolun ilk adımıdır.
fransız kadını gibidir zamanında gözünüzde, yavaştan saçlarda beyazlama,
daha sonra unutkanlık vesaire. (bkz: öğrenilmiş çaresizlik)

forrest gump' ın o duygusal sahnesi gelsin o zaman.
https://www.youtube.com/watch?v=SqOnkiQRCUU
dışarıdan eve gelirsin en mutlu anında bir an gitmiştir o melek yüz aklından. kapının önünde terliklerini görürsün yutkunamazsın. kaldırmadım terliklerini hala duruyor merak etme.

bazen de uyanırsın sabah tam "anne evdemisin!?" diye seslenicekken susarsın. hiç hoş olmaz sabahları öyle uyanmak.

çok özledim seni.
yaza yaza bitiremediğim en güzel aşkım.
Allahım ondan önce canımı alsın onun acısını bana yaşatmasın rabbim.
düşünmesi bile derbeder ederken...
allah hepimizin, herkesin anasina uzun uzun omurler versin.