1. 1.
  ne alakası var denecek kadındır. anne lan o ölünür ona. istisnalar kaideyi bozmaz.
  1 ... stepback
 2. 2.
  böyle bir kıyaslama yaptığı an babaevine geri döndürülecek kadındır.
  ... karanfilcad
 3. 3.
  "tabi ki anne mi" deyü cevap verilesi kadındır.
  -1 ... kurtcebe noyan
 4. 4.
  terkedilmesi gereken kadindir.ne haddinedir.unutmamalidir ki kendi de anne olucaktir.haa elbet bazı cadı anneler vardır fakat bunu sorgulamak düşmez kimseye.ki sen eger gercek kadinsan seni tercih edecektir.*
  ... kendisi bilir
 5. 5.
  hala mı daha çok seviyorum deyip aptal edilmesi gereken kadındır.
  ... malulen emekli manken
 6. 6.
  baba tarafından her dediği yapılmış bir dediği iki edilmemiş kızdır buna alışmıştır bırakamaz ve bunun devamını herkesden bekler hale gelmiştir bunun için yaşar yapacağı her hareket istediklerinin olması için olacaktır .

  ya olacak ya olacaktır yani her türlü kılığa şekile bürünür ağlar sızlar ve dediğini yaptırır . ne yazık ki her dediğini yaptıracağı insanlarda çoktur insandan bol ne var biri yapmasa öteki kesin yapacaktır .

  bencillik diz boyu değil gırtlak boyudur . durmadan kendinden bahseder yok şuram ağrıyor yok dudağım uçukladı yok başım ağrıdı diyerek dikkatleri hep üstünde tutmaya çabalar sıkıcıdır .

  herkesi doktormu sanıyor nedir . ve yahut insanları emir eri mi sanar hizmetcimi sanar belli değildir . ama şu bir gerçek ki dediğini her şeyini kullanmak pahasınada olsa yaptıracaktır .

  yokluk bilmez açlık bilmez susuzluk bilmez gerçeklerden uzak bir yaşam kabarcığıdır yani . babası gözlerini açacağı yerde iyice bağlamış olur o nu bu denli şımartmakla .

  hastalıktır çünkü bu . tedaviside artık dayak mı olur tıp mı olur işte asıl soru budur .
  1 ... tiamat
 7. 7.
  çok yanlış cümleler kurmuş kadındır.
  tamam sen onu annesinden bile kıskanıyorsun ama o bilmemkaçyıldır anasının kuzusu, oğluşu.
  erkek senden ayrılmaz belki ama annesi bu cümleyi duyarsa ağzına sıçar.
  ... cornpoppy