bugün

allah sizin belanızı verecek, lut kavmi kadınları.
Ya tamam en çok sen sikişiyon.
roll da gebelik testi amk cahili kurbanın sesini mi kesiyon yazmis biliyorsaniz yorum yapmayın bari bir sey biliyormus gibi.
ergen misiniz bir de onu geç ya göründüğün gibi ol ya da olduğun gibi.

mesela bir ara sigara içiyordum babamdan saklamazdım. kızlarla falan konuşurum kimseden ć
cekinmem. gerçi dayım annem falan hiç utanmada yok sende diye kızıyordu.
Gecenin bi yarısında içimize dert olmuş kolidir. Kolici katilin devamı sen misin lan yoksa? Çamaşırların altında Roll Fix var, n'abıyon onla, kurbanın sesini mi kesiyon? O şişeler kaç yıllık lan? Adres ver yenisini gönderiyim, annen seni hijyen dışı varlıklardan zannetmesin.
Herkesin hakkında içindeki don ve sütyenlerin koli sahibine ait olacağı ön kabulüyle yorum yaptığı zavallı koli. Bir kişi de dememiş kendi donunu, tumanını saklaması mantıklı değil, o halde don tuman ilişki yaşadığı kızlara ait olmalı diye. yazıklar olsun cidden, bunca sene hiçbir şey öğrenememişsiniz şu sözlükten.
benim öğrenci evime annem gelince odamı toplarken prezervatifleri de türlerine göre sıralayıp düzenliyordu amk.

varoş bir ailenin varoş bir çocuğunun hazırlayacağı bir kolidir bu.
Hiç böyle bir koli hazırlayacak kadar düşmedim. Allah düşürmesin.

Alkol şişelerini mutfağın en görünen yerine koyarım hatta.

Bakın size bir anı anlatayım. Ben sigara içmeye başladığımda ilk paketimi aldım. Gittim ilk kendi sigaramı annemin karşısında yaktım. Önce laf dedi kızdı falan. Ama söndürmedim. Çünkü kızabilir fakat hayatıma da saygı duyması gerekir.

Ha tıbbi malzemeler ve iç çamaşırlar için ise dolap denen bir şey var. Dolabı mı karıştıracak. Hiç yoktur öyle huylar bizde. Anneme kalacağı yeri ve dolapta kullanacağı yeri gösteririm fazlasına bakmaz.
Fotoğraftaki kolinin içerisinde hem sütyen hem de prezervatif var. Yazarın cinsiyetini kavrayamadım.
Kirbac eksik kolisi.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.