1. 1.
    modem kablolarını belli olmayacak şekilde ustaca koparmak ve olayın modem değiştirmeye kadar gitmesi.
    tv antenlerinin itlafı.
    masa üstünde duran not kağıtlarının geri dönüşüme gidip peçete olarak eve dönmesi ve onunla tekrar türlü zararlar verilmesi.
    daha bi çoğu.
    4 ... pilotmont 1
  2. 2.
    Elektrik süpürgesiyle kırdıkları ayak parmaklarımız.
    4 ... lennonmccartney
  3. 3.
    bir gün okuldan eve gelmiştim. temizlikçi kadın yerleri silsin diye gitarımı yatağın üstüne kaldırmış. üstüne de koltuğu koymuş. gitar sağlamdı allahtan.
    3 ... fanfan la tulipe
  4. 4.
    koleksiyonların gitmesi.
    ders notlarının çöp muamelesi görmesi.
    5 ... nanautzin
  5. 5.
    Evin şımarıklari o kadar evi temiz tut, yemek yap yine sitem ederler. Pasakli ya. madem temiz ol kendi yemeğini kendin yap yorma kadını da. Insanin sizin gibilere hizmet edesi gelmiyor. Nankörler.
    2 ... irradiance
  6. 6.
    Kitaplarımın düzenini bozmasıydı. Deli olurdum. Ona göre hiçte düzenli değildi. Kendince tekrar sıralardı. Oysaki benim düzenden kastım aldığım yıllara göre sıralamaydı. Böylece kitaplarımın adını unutmaz, sayısını hep hatırlardım. Bunu yapma nedenim ise kardeşimin kitapları benden habersiz aşırıp satmaya çalışmasından korkmamdı. Şimdi ise karton kolilerde bekliyorlar. ben ne zaman daimi bir yerde yaşamaya başlarsam o zaman kolilerden çıkıp tekrardan raflarda olacaklar.
    3 ... mancali don kisot
  7. 7.
    mikropları öldürmek.
    1 ... ivanovna
  8. 8.
    En sevilen tişörtü toz bezi yapması.
    4 ... chocolate cookie
  9. 9.
    babamı bi kaç kez süpürgenin icine çekmekle tehdit etmesi.
    adam piskopat olcak. bu kadın yapar la diyor.
    2 ... pilotmont 1
  10. 10.
    Kadın kısmı temizlik yaparken çok sinirli olur. Harıl harıl süpürüp silerken bir de dağınıklık tahammül sınırlarını aşıyor. Valla ben bazen dağınıklığı komple toplayıp çöpe atıyorum. Şimdilik zararım sadece eşe. Çocuğum olunca (inş) ona da olacağı kesin. Temizlik yaparken ya şu kadınlara yardım edin ya da evi terk edin bi zahmet.
    3 ... ngark