bugün

(bkz: faturalar)
kimi zaman gereksiz 5 yıl öncesine ait bir elektrik faturası kimi zaman ise alınmış bir ikametgah ilmuhaberi gibi gerekli gereksiz, bize göre hiç bir önem arz etmeyen ancak onlar için tapu kadar önemli olan evraklardır.
(bkz: öğrenci belgesi)her daim sizden ister fakat sizin verdiğiniz "evde var " cevabıyla her yer didik edilir bulunamaz.mecbur yenisi alınır.artık efenim 3 aymı desem 3 gün mü desem neyse bi vakit bunlar ortaya çıkar sizede bak ben demiştim demek düşer.
çoğu zaman annenin yerini unuttuğu karıştırdığı evraklardır. nihayetinde bulunur. ve saklayanın o olduğu için şükür edilir.
öyle iyi bir yere konur ki lazım olduğunda bulunmaz ama kaybolmaz da...
sünnetteki takıların, borçlu olunan kişilerin, borç miktarlarının yazılı olduğu muhtardan onaylı çok resmi belge.
en az 20 yıllık ufak gri bir klasör içinde tutulur. faturadır. ilklokul karnesidir. çoğalabilirdir.
genellikle gerektiğinde bulunamayan, evin talan edilmesine neden olan evraklardır.
Önemlidir diyerek saklanan önemsiz evraklarla dolu olan evdir. Ama birgün olur işinize yarar siz dahi inanamazsınız buna. Sonunda annenizi takdir etmeye başlar vay be annem olmasa ben ne yapardım demeye başlamanıza neden olur.
o yer, o kadar iyi bir yerdir ki, koyan anne bile sittin sene sonunda anca hatırlar. zaten arayınca hiç bulunmaz...
(bkz: şeytan aldı götürdü)
evde çocuk olduğunun göstergesidir.
mamografi sonuçları, röntgen filmi ve çeşitli hastahane raporları.
güncel Önemli Başlıklar