bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    evin içinde yapılan en ufak bir değişiklikte bile annelerin "bunu şöyle sen mi yaptın?" şeklinde soru sorması hadisesidir.

evde dikiş kutusundan makas alınmıştır. özellikle anne olayı anlamasın diye dikiş kutusu nasıl bulunduysa, o şekilde bırakılmıştır. anne eve gelir gelmez, evi şöyle bir kolaçan etmeye başlar ve o değişikliği görerek hemen soruyu yapıştırır "dikiş kutusundan ne aldın?".

insan ister istemez evde gizli kamera aramaya başlar. ama bu olay bundan 10 sene önce de vardı. ne yani anneler yıllar önce binlerce dolara mâl olacak şekilde eve teknolojik yatırım yaparak, bu değişiklikleri görmek için her yere kamera mı yerleştirdiler?

muhtemelen evin her bölümünde zararsız bubi tuzakları var. anneler bir yere kağıt koyuyorlar, o kağıt hareket ettiyse değişiklik olduğunu görebiliyorlar.

şeytan diyor nasılsa yapılan değişikliği anlayacak, git oturma odası ile salonun yerini değiştir, bari görünce şok olsun. yaa ben sallanan koltukla oturma odasında televizyon izledikten sonra, tekrar salona taşıyamayacak mıyım? bunu yapsam bile niye eve gelince bunu yüzüme vuruyorsun, kendimi suçlu hissetmemi sağlıyorsun? sonra diyorum acaba suç mu işledim, evin kurallarına aykırı on kusurlu hareketten birini mi yaptım?
    4 ... salca
  2. 2.
    muazzam sezilere ve 6. hislere sahip varlıklardır anneler. anlık değişimleri bile ivedilikle çakarlar. bence anne eve gelinceye kadar istediğiniz şeyin yerini değiştirip keyfini çıkarmaya bakın, ne de olsa geri döndüğünde her şey yine yerli yerinde olacaktır.
    ... sanitarium
kapat