1. 1.
  Tabiki onları sevmemizi engellemez ancak çoğu zaman omurilik hafızası ile hareket eder ve bizim diyalektik dusunmemizi engellerler. Şuraya birkaç kanıt bırakayım;

  1- anne gelirken kola alır mısın?
  -Dolapta karpuz varya.

  2-anne canım tatlı istiyor.
  -evde reçel var.

  3-anne bu kumandalı araba çok güzel alalım mı?
  -evde raylı trenin var senin. Vs vs vs
  3 -17 ... outlaw torn
 2. 2.
  anne cahil değil ise peş peşe kapaklar gelir, kapak manyağı olursunuz. herkesin annesi cahil benim ki niye değil diye üzülürsünüz.
  -1 ... hastavilla
 3. 3.
  annesine beyinsiz diyenin beyinsiz olması.
  -1 ... saplanti
 4. 4.
  ilgi manyağı klasik türk kadını sonuçta.
  3 -5 ... vamonos
 5. 5.
  tam bir gerizekalı tespitidir. anne ve babası şu an "biz bu hatayı nasıl yaptık, keşke korunsaydık" diye kafalarını duvardan duvara vuruyorlardır.

  verilen örnekler annenin "beyinsiz" olduğunu değil, her anne gibi aile ekonomisini düşündüğünü ve sizi de kırmamak için pratik çözümler üretmeye çalıştığını gösterir. çözümler her zaman başarılı olmayabilir, tıpkı seni yaparken pek başarılı olamadıkları gibi ama bu anneyi beyinsiz yapmaz. lakin seni kalifiye bir gerizekalı yapar bu tespit.
  3 -2 ... petrauskas
 6. 6.
  Annelerin beyinlerini analitik olarak değil de, duygu ve sezgilere yönelerek kullandığı daha doğru bir söylem olurdu.
  Zeka testlerinde IQ dışında EQ olarakta ölçülenebildiği yöntemler bulunuyor. Objektif bir EQ testi yapılsa, o burun kıvrılan anne daha yüksek skor alacaktır.
  ... modaikonu
 7. 7.
  insan zekası genetikte %90ını mitokondriyal dna'dan yani anneden alır. Böyle bir tespitte bulunduğun için IQ seviyeni eksilere çektik, bizimle değilsin bebeğim!
  ... astromani
 8. 8.
  aynen anne çok kutsal aynen anne muazzam her boka duyar kasmaya bayiliyorsunuz. doğurup eline para verip ortaya atmakla anne olunmuyor. mantıklı düşünmekten uzak oldukları aksi tartışılamaz bir gerçektir.
  4 -1 ... domestik ev hanimi
 9. 9.
  beniim annem beyinsiz değil. ve o gözümde bir tanedir.
  1 -1 ... rebel12