1. 1.
    Teşekkür ederim benim için yaptığın her şeye. Her zaman başımı koyacağım bir omuz aradığımda yanımda olduğun için. Desketlerin için teşekkür ederim. Hakkını ödeyemem sana Candan Erçetin'in annem annem şarkısını armağan ediyorm..
    3 -1 ... wampirella
  2. 2.
    (bkz: seni seviyorum)
    3 ... posion
  3. 3.
    aynı zamanda, yazmak yerine gidip söyleyebileceklerimizdir.
    3 -1 ... thedewil
  4. 4.
    anne boşuna uğraşma evlenmeyecem ayrıca okulda da kimse yok öle evlenilebilecek cinsten.ayrıca beni devamlı aramana nerdesin nerde kaldın sorularına beni muhatap etmene acayip kıl oluorum, 30'uma 5 sene kala hala her halta karısmana da kıl oluyorum, bu kadar üstüme gelmene ve sürekli evden kacacagımı düşünmene -ki böle devam ederse gercek olacak- de kıl oluyorum.iyi seylerde var ama onları buraya yazmak yerine sana söyleyeceğim.
    2 ... tarja
  5. 5.
    bu evde yaptığın hataları durmadan bana yüklemeni bir şartla kabul edebilirim: git ve bütün hipotezlerini tıkıştıracağın başka birini bul.
    -1 ... somebody
  6. 6.
    o kadar güçlüsün ki önce baba'nın başka bir kadın aşık olduğunu hissedip buna adımız gibi emin olsak da yok saymaya kalkışıp, beni ikna etmeye çalışıp hala onu evden gönderirken dudaklarından öpebilmen ve sonrasında gözünde oluşan o iki damla yaşı görmemek için,
    bir daha o eve geri dönmeyeceğim.

seni seviyorum kadın, en çok seni seviyorum.
    1 ... bazenkusuyorumben
  7. 7.
    seni her şeyden çok seviyorum ve hayatımın sonuna kadar da bu durum değişmeyecek.
    ... new age
  8. 8.
    3 dersten kaldığımı söylemek isterdim. (babama söylemeyeceğini bilsem)
    2 ... repulsion
  9. 9.
    canım benim, yalan ağlamayanım, beni gerçekten sevenim seni çok seviyorum.
    ... karincasikenbeliniincitmeyen
  10. 10.
    sen can'sın ve seni benden mahrum etmesin Allah.
    1 ... evrendekibirtoz