1. 1.
  mahkeme tarafından suçlu bulunmuş dublinli şahıstır.
  http://www.irishcentral.c...others-Day-161418395.html
  1 -2 ... wta11
 2. 2.
  (bkz: uyuşturucu)

  avrupa ve abd'de giderek artan uyuşturucu kullanımının yol açtığı toplumsal manyaklaşmanın tezahürü olan sapıkça eylemdir..

  geçen gün miami'de evsiz bir adamın yüzünü yiyen manyak da uyuşturucu bağımlısı çıktı..bu tür iğrenç olaylara ve vahşi cinayetlere yol açan bir numaralı faktör uyuşturucu kullanımıdır..

  özellikle yeni nesil lsd türevi kimyasal uyuşturucular aşırı derecede tehlikelidir..

  meksika'dan pay biçin..birzamanların rüyalar ülkesi uyuşturucu yüzünden kabuslar ülkesine dönüşmüş vaziyette..

  (( not : ben münevver karabulut cinayetinde de gözlerden saklanan anahtar faktörün uyuşturucu olduğunu düşünüyorum..bence katil cem garipoğlu uyuşturucu bağımlısıydı..ailesinin karanlık servetinin kaynağı da uyuşturucuya dayanıyordu ve o kızı, belki tek başına belki de birkaç kişi, uyuşturucunun etkisiyle öldürdüler..ondan sonra da ''kanı temizlensin ve uyuşturucu testi negatif çıksın'' diye sakladılar katili..birkaç ay sonra, kanı uyuşturucudan arınınca da polise teslim ettiler..

  işte uyuşturucu böyle bir beladır..özellikle yeni nesil kimyasal uyuşturucular ve sentetik haplar çok daha tehlikeliler..ölüm ve deşhet saçıyorlar ve iradeyi ortadan kaldırıp kişiyi tehlike saçan bir canavara dönüştürüyorlar..))
  5 ... hazreti muz
 3. 3.
  haberin altındaki yorumlardan birine katılıyorum, "köpekbalığı yemi olarak kullanılmalı"
  1 ... thenitrousguy
 4. 4.
  freud'a göre suç değildir. adamın temel içgüdüsü, napsın yani... tabuyu yıkmış!
  2 -4 ... tahin ile pekmez
 5. 5.
  oha anasının nikahı denilecek ve kanımı donduracak kadar acı verici olay. 65 yaşında kadın ne istedin nasıl gözün döndü be hayvan herif. **
  1 ... hunharca
 6. 6.
  45 yaşındaki adamın 65 yaşındaki annesine yaptığı iğrenç bir olaydır. 45 yaşına kadar başka vukuatları olmaması imkansız. ayrıca 65 yaşındaki bir kadından nasıl bir elektriklenme alabilmiştir?
  1 ... triple constraint
 7. 7.
  insan değildir.
  ... alfonso90
 8. 8.
  genç kızlar arasında tecavüze uğramanın artık normal bir şey olarak kabul edildiğini içeren bir haber de var aynı sitede, ne olmuşsa avrupaya coşmuş bunlar gene.
  ... yetiyour
 9. 9.
  avrupa da ahlak bitti. Türkiyede de gidişat aynı.
  1 ... keepx