bugün

konuşurken kucağına uzansam bir hafta deliksiz uyurum.
https://www.youtube.com/watch?v=jrTAtxgRksc
rock off 2015 de akustik performansını izleyebileceğimiz* güzel sesli güzel hatun.
Wonder şarkısıyla tanıdığım, john wetton ile düeti olan to catch a thief şarkısı da çok güzel olan sevimli ablamız.
hayko cepkinle yaptığı mental jungle düetiyle keşfettiğim tapılacak varlık, artık benim için neler ifade ediyor bu göksel yaratık, siz anlayın.
Sesi kadar fiziği de güzeldir. Gathering adlı grubun solistiydi. Grup dağılınca aqua de annique isimli grubu kurdu. Şimdilerde ise tek tabanca takılmaktadır. Within temptationun solisti ile somwhere şarkısını söylemiştir pek de güzel etmiştir.
edit: moonspellin scorpion flower adlı parçasındaki ses de annekenindir tabiki.
tek başına, sevgilisiyle, işten çıkıp takım elbiseyle, rak metal ekmeği yemek için asi pislik tişörtlerle karı kız kesmeye artık ne şekilde ve ne sebeple giden varsa 25 kasım 2013 ankara konserine, kadın-erkek herkes enerjisine, sesine, güzelliğine hayran oldu. aşık oldu. oldum.

inancımda sebat edecek kadar taşaklıyım. sorgulamamda da haddimi bilirim ama konserden sonra şöyle konuştum O'nunla: "Allah'ım, bazı kullarını daha mı çok seviyorsun? Beni de böyle sev."
Mtv ile keşfettiğim, sesi mükemmel şarkıcı.
Konserine gitmeyi çok istiyordum lakin olmadı.
Bu akşam jolly joker ankarada konseri olan ama tek başıma gidip gitmemek konusunda kararsız kaldığım güzel kadın.
26 kasım 2013 tarihinde jolly joker istanbul'da konser verecek olan hollandalı rock solisti.
güzelliği sesine yansıyan insan. insan demeye dilim varmıyor çünkü kendisine beslediğim sevgi bambaşka.

lan sesin büyülüyor, sen büyülüyorsun. canımsın.
eşi benzeri fazla bulunmayan, sesiyle sizi anlayabilen ve anlatabilen nadir vokalistlerden.
1 kasım gecesi istanbul jolly joker konserine nail oldum, canlı dinledim. enerjisi şahane. beklediğimden de iyiydi konser. ses jilet! yazık ki kendine bakmamış. şimdilerde kapıp koyvermiş hatun. zira kiolalar almış yürüyor. simli, pullu elbiseler falanda cabası. yaşı itibariyle zevk ve tercih durumu. jillop anneke olmuş mu sana teyze.
görsel
1-2 saat önce Ankarada konser vermiş olan eski The Gathering vokali , yok böyle tatlı bir hatun arkadaş canlı kanlıda izledik son albüm ağırlıklı bir setlist vardı bir kaç The Gathering şarkısınıda es geçmedi ayrıca here comes the rain again söyledi oh mis.
1 Kasım'da istanbul'a gelecek olan ve de kendisi insan olmayan varlıktır efenim. heyecanla beklemedeyiz.
aşkım benim. güzeller güzelidir.
avrupa nın en güzel rock/metal divası.
hollandanın sevdiğim yönlerinden birisidir kendisi.
yalnızca güzelliğiyle değil sesiyle de büyülecek hatun kişidir.
agua de annique grubuyla söylemiş olduğu wonder da alır götürür sizi bir yerlere.
rock ve metal camiasının tartışmasız en güzel hatunu.

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel

(bkz: aksini iddia edenin)
2010 yılında istanbul'u ziyaret eden hollandalı kadın vokalist. sahnede hayko cepkin' le beraber ''melekler'' e eşlik etmiş.
dolores o riordan'dan sonra böylesine etkileyen bir diğer kadın.
kendisini sesi ve duruluğuyla irlandalı sandım. değilmiş. üzüldüm. olsun. muhteşem bir ses, duru bir güzellik, beyaz bir ten, kırmızı saçlar, son zamanlarda sarıya dönüştürmüş lakin.
http://userserve-ak.last.fm/serve/500/180162.jpg
http://mehmeturgut.devian...van-giersbergen-164794984

agua de annique grubuna sahip. vokallikle başı çekiyor.

yani;

zaman geçtikçe farkettiriyor ki, git gide daha fazla etkileyip büyülüyor bu kadın.

hele "hey okay" parçasının şekerliğiyle, "sunny side up" parçasının sakinliğiyle. sunny side up'ı kimse bilmiyor gibi geldi yaptığım araştırmalara göre, üzüldüm. olsun. ben bileyim bi. iyi böyle.

" all the love she knows she learnt from you, you were the wisest. "
bu da hergün istanbula gelmeye başlayanlardan. he şikayet ediyorum sananlar hemen o sanrılardan vazgeçsinler. gelsin evimde bile ağırlarım.* * *
Saatler öncesi itibariyle kendisiyle tanıştığım, ufak bir sohbet ettiğim, fotoğraflarını çekmekten kendimi alıkoyamadığım, tanrının özene bezene yarattığı cinsinden bir bayan. *
Sahneye çıktığı anda alandaki -dişi erkek- herkese "Aşık oldum abi!" dedirten kadın.
(bkz: in parallel)
güncel Önemli Başlıklar