bugün

Sevmediği kişilerden uzak durmam gerektiğini bugün bir kez daha anladım. Anneciğim sen hep doğru kişileri bilirsin.
Şopar hasan ın büyük oğlu ve dünürleri hayatı boyunca kazıkladığı gibi 2600 TL daha kazıkladı. Bu yaz da bir yazlığın bir sezonluk kirası kadar daha kazıklayacaklar. Benim hatırıma yaşıyor yoksa çoktan ölmüştü.
birçok insanın en çok sevdiği kişidir.
sen beni çok severdin be!

https://www.youtube.com/watch?v=RsQBorOTOzA
seni ne kadar sevdiğimi aptal, boş, kötü kalpli ve kaba insanları tanıdıkça daha iyi fark ediyorum. allah ömrüne ömür katsın hep benimle ol, sağlıklı ol güzel annem.
Şopar hasan ın büyük oğluyla dünürleri bu yaz da bir yazlığın bir sezonluk kirası kadar 30-40.000 lira kazıklayacak bu aptalı. Benim hatırıma yaşıyor yoksa o zekayla çoktan ölmüştü.
Üşüdüğümüzde, anlayıp üstümüzü örten kutsal kadın.
hiç diğer sürekli birbiriyle konuşan, sıkıntılarını anlatan, beraber vakit geçirmeyi seven anne kızlardan olamadık. evde bile gün içerisinde birbirimize karşı en fazla iki cümle kuruyoruz. diğerleri gibi yakın olmayı çok isterdim, bakışlarıyla seni sevmiyorum demesini değil. ama olsun, o istesin oracıkta canımı veririm.
2 gün evvel evine geldim senelik izne. Evde herseyi bana saklamış abimlerden. Sanki ben izmirde açlıktan ölüyorum. Cikolata, baklava ne varsa istiflemiş. Dolaptan patik cıkardı zorla ayağıma soktu, tülbente sarmıs hırkayı cıkardı giydirdi, simdi mutfakta hamurişi yapıyor cantık. Insallah abinler gelmez diyor ahaha onlar ben yokken cok yemişler cantık. Sağlığında kıymetini bilmek lazım bizi en çok o seviyor...
Gideli 20 sene olan,özlenen,çok izlenen,çok çok izlenen.. 20 sene önce,bu gün tam da bu saatlerde elleri ellerimden kayıp gidenim... yokluğu, boşluğu, 20 sene geçse de dolmayanım... Çok özledim çok özledim çok özledim çok özledim çok özledim çok özledim çok özledim...
Yaptığım her şey için özür dilerim annem. Bana yaptıkların için sonsuz teşekkürler en derin özlemim..
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.