1. 1.
  (bkz: hafize ana)
  1 ... david addison
 2. 2.
  müdürün de çocuğu varsa, büyük ihtimal kıskançlık olacaktır. kimse o yaştaki çocuğa bunu açıklayamaz. zaten çocuk da anlamaz. anlasa da o öbür piç buna fırsat vermez. fakirin yanındayım. yürü fakir. piç zengin.
  5 -1 ... gulhan seven adam
 3. 3.
  öğrenci kişisi çocuk denecek yaşta ise iş tamamen anne yada babaya düşmektedir. aklı başında olan anne yada baba bu durumun normal bir durum olduğunu çocuğa kabullendirir ve ona göre davranış sergilemesini sağlar. yok öğrenci kişisi biraz aklını başına almış yaşta ise tamamen öğrencinin kişisel durumu ile alakalıdır.
  ... antisosyal
 4. 4.
  bazı karaktersizlerin anne babalarından utanmalarına yol açar. peki bu çocukların karaktersiz olmasında anne babalarının etkisi hiç mi yoktur?
  -1 ... black widow
 5. 5.
  ARTI YA DA EKSiSi ÇEŞiT ÇEŞiTTiR. BiRDY' NiN ÖĞRENiM DURUMU BUNA EN YAKIN ÖRNEKTiR, BABASI OKULUN KALORiFERCiSiYDi BU BiRDY iÇiN SORUN MUYDU PEKi ? HAYIR HiÇ SORUN DEĞiLDi ONUN ÇOK DAHA FARKLI VE ÖNCELiKLi SORUNLARI VARDI : RÜYALAR VE UÇMAK GiBi...
  3 ... birdy
 6. 6.
  ana-babanın alınlarının teri ve dürüstlükleri ile kazandığı paranın imkanları ile kısıtlı imkanlarda okurken tüm derslerinden başarılı olarak diğer arkadaşlarının onunla alay edebilme olasılığını sıfıra indirir...
  1 ... bobd
 7. 7.
  çocuk ortaokul veya lise çağındaysa zor bir durumdur,ama anne baba şerefiyle alnının terini akıtarak çalışıyorsa eğer hiçbir sıkıntı veya utanılcak bir durum yoktur aksine gurur duyulması geren bir durumdur.
  ... thykee
 8. 8.
  gayet iyi durumdur hiç bir kötü yanı yoktur dalga geçenin iyi bir dayak hak ettiği okuldur. hizmetli olmak ayıp değil işi gücü bırakıp evde babayım diye annanmak ayıptır.
  ... giordanobruno
 9. 9.
  Eğer o ebeveyn kantinde çalışıyor ise çocuk için iyi bir durumdur.
  -Anneaeae benim bol kaşarlıyı koy alta.
  ... keskin sirke kupune zarar