1. 0.
  anne ve kız kardeş tahrik edicidir
  4 ... sodomlu
 2. 1.
  " müslüman ülkeler neden geri kalıyor " un cevabı. ilimde,bilimde ilerleyeceğine bacı ve anne koluna tahrik olmakla uğraşırsan sonun bu işte.
  sonra " aya gitmediler o bir nurdur " deyip deli gibi ortalıklarda dolanırsın.
  senin anan bacın şüphesiz senden namusludur ama seni dünya'ya getirdiği için de bin pişmandır.
  1 ... teflon
 3. 2.
  bi bu orospu evladı eksikti amk,gündeme gelmek isteyen ne kadar orospu çocuğu varsa ya atatürk'e sallıyor ya da kadın ve çocuklara tecavüzü destekliyor.

  idam gelecekse bunlar için gelsin.
  ... munir bey
 4. 3.
  adam din adına altında aslında hz muhammed öncesi devri destekliyor.
  allah belasını versin.
  ... adrian monk
 5. 4.
  bu konuda söylenebilecek en önemli şey, gericiliğin,tıpkı bir hastalık gibi, hangi modern çağ ya da zaman diliminde bulunulursa bulunulsun, toplumdaki ana doneler bu meyanda gelişmeye başladığı anda, derhal görünür ve konuşulur hale gelmesidir.

  tıpkı bir vücuttaki bağışıklık sisteminin zayıflaması gibi bir şeydir bu.

  bizim buradan çıkarmamız gereken sonuç; kadınların eğitilmelerinin erkeklerin eğitilmelerinden daha önemli olduğu,sonucudur.

  zira, bu bahsi geçen görüş, direkt kuran-ı kerim´le de çelişmektedir. kuran´la çelişen bir görüşü, din adına birisinin söyleyebilmesi, ve bir karşı tepkiyle karşılaşmaması, o şeyh ya da şıh olarak lanse edilen "müritlerin" ,birey olmayı becerememesi, kişiliklerini geliştirememeleriyle ilintilidir.

  şahısların birey olmasını sağlayan ilk merci, ki en önemli merciidir bu, şahısların anneleridir. anne, silik salak bir tip olduğu zaman onların meyvesi olan erkekler ve kadınlar, rüzgarda savrulan yapraklar gibi olacaklardır.

  bu ve bunun gibi şahısların, kadına -anneye- direkt olarak savaş açmalarının ana sebebi budur.

  anneler adam gibi şahıslar oldukları zaman bu şahıslar, kendilerine 24 saat "huuu huuu" diyecek müritler bulamayacaklardır.

  hristiyanlığın engizisyon zamanlarında, yahudiliğiin gericilik içinde yüzdüğü zamanlarda, işte islam dünyasının ayaklar altında alınmakta olduğu günümüzde, bütün bu grupların ortak tek bir düşmanı olmuştur - kadınlar !!

  kadının çarşafa sokulması, alınır satılır bir mal durumuna indirgenmesi, eve kapatılması,okutulmaması, bilgiden uzak tutulmasının ana sebebi,bu şahısların mürit kaybetme korkusudur.

  kadını eğitirsen o da çocuğunu eğitecektir, annesi tarafından ana eğitimini almış hiçbir çocuk, bir daha hiçbir zaman "kandırılamayacak", tutarsızlaşmayacak ve başkalarının peşinden gitmeyecektir.

  işbu entry de bahsettiğim şeyi anlayabilen bütün kadın ve erkeklerin ardında, ya anneleri vardır, ya da annelerinin rolünü üstlenmiş bir başka kadın vardır.

  bir insan evladının hayatındaki ilk ve en önemli rol model- annesidir !!

  bunu en iyi bilen de başlıktaki cümleleri sarfeden şahıslardır. kadınlara karşı verdikleri amansız savaşın, ana kodlarında, bu bilgi yatmaktadır !!
  ... paganviodio