bugün

Yakaza cin kabilesine mensup olan cinlerdir. Genelde geceleri bu işi yaparlar. O yüzden gece olunca odanızın kapısını kilitleyin.

içeri giren anne veya babanız olmayabilir. Bu cinler insanları boğarak öldürür. Dikkat edin. Evet.
Sizi gece boğarak öldürmeye çalışacak olan yakaza cinleridir. Evlerde yaşarlar.

Dikkat edin ve odanızın kapısını kilitleyin. Birazdan odanıza annenizin kılığında bir yakaza cini girebilir.
nedense hep anadoluda görülen cinlerdir.

hiç bi norveç'linin, finlandiya'lının böyle cinlerle haşır neşir olduğunu duymayız.
0:00 1:00

Anlattım.
ya da cin kılığına giren anne babalar.
beni cezbetmeyen cinlerdir. azıcık akıllı olasalardı keşke..
Annemiz babamız bir yudum su istese veremeyeceğiz gece gece.
in mi, cin mi nedir bilemeyiz neticede.
sizi boğacaklarını sanmıyorum. en fazla anneniz babanız kılığına girip sizle bir iki diyalog kurar. belki şöyle diyebilirsin ''annem , babam bunlar hakkında hiç konuşmazdı'' diye. ama yinede 6.hissiniz dahi hissetmez belki de bu yazıyı okuyan sen. sana başına böyle bir şey belki birden fazla kez geldi ama senin tıpkı benim gibi bundan haberimiz yok.
bu cin min konusunda ustalaşmış kişiler ancak fark edebilir.
nesilden nesile aktarılan cin hikayeleriyle büyümüş biri olarak, ki bir tanesini anlatsam bir hafta uyuyamazsınız, cinlerin insanlara allah istemedikçe zarar veremediğini biliyorum. burayı çocuklar bile okuyor artık. şöyle salak salak şeyleri başlık yapıp durmayın o yüzden. cin dediğiniz varlık allah'ın sıradan bir kulu ve insanlarla bir arada yaşıyorlar. ancak zaten cinin kelime anlamı bile örtülü, gizli. allah cinleri görmesinler, görüp de korkmasınlar diye insanların gözüne perde indirmiş. o perde bir şekilde kalkmazsa zaten cin görmezsiniz. eğer cinlerin varlığından ya da onları görmekten korkan arkadaşlar varsa tek tavsiyem besmelesiz iş yapmamaları ve felak ile nas surelerini mutlak suretle ezberlemeleridir.
Hâlâ cinlerin varlığına inanlar olması bana gerçekten çok garip geliyor.

Eğer gerçekten varsa çok dırdırı olmayan, hem göze hemde gönle hitap edebilenden bir adet alabilirim.
Ha birde güzel meze yapabiliyorsa tadından yenmez.