bugün

işin dini boyutundan dolayı satmayacak olması bir yana, anne sütünden yoğurt olmuyor bildiğim kadarıyla. içinden tereyağı çıkacak kadar yağlı olduğunu da düşünmüyorum.

(bkz: sözlük jinekologları göreve)
Anne sütünden Teknik olarak tereyağı, peynir ya da yoğurt yapmak mümkün değil.
Başka alanlara yönelin, zaman kaybı olmasın.
kardeş köyün yok mu senin?

köyün yoksa bi yer kirala, genelde fiyatlar çok cüzi oluyor.
git iki tane inek al, buzağı kàr kalıyor. sütü ile masraflarını alırsın. tavuk bak koyun, birazda bahçe ekersin, tarla varsa buğday ekmeni öneririm çok para var.

velhasıl boş boş oturup hariçten gazel okumak yerine elini taşın altına koyacaksın. hayatının sorumluluğunu alacaksın.

yok ben 2 üni bitirdim bik bik etmeyeceksin,
Çok garipsedim şuan da onu nasıl yapabiliyorsunuz ki.
--spoiler--

inek sütünde kazein yüzde 80 oranında kolay sindirilen whey kısmı ise yüzde 20 oranındadır. Anne sütünde ise whey fazla ( yüzde 80 ), kazein azdır( yüzde 20 ). Aminoasit denilen protein yapıtaşları da farklılıklar gösterir, bazıları inek sütünde yoktur.
yağ orani farklidir
--spoiler--

ancak yagli bir sutle karisim yaparak tereyagi elde edersin.%90 inek sutu %10 anne sütü.

or: sadece misir unu ya da yulaf kepeginden ekmek yapamazsin cunku icinde hamuru olusturup kabartacak baglayacak kadar gluten yoktur.ancak un ekleyerek yapabilirsin.
anneye taze yonca yedirmek şart.
Allah başka dert vermesin.. bunlar hep işsizlikten..
yapsa yapsa bir arap veya arap kültürü etkisi altındaki çomar yapar bunu, şaşmaz.
bkz:sinekten yağ çıkarmak.
Şimdilerde kadınlar kendi çocuğunu zor emziriyor, mama kullanımı çok artmış durumda, litresine 20 tl diyip doğum evine gidersen oradaki kadınlar 40 verim sen bana ver der,
Ciddi anlamda çıldırmış olmalısınız yahu!
Tübitakın ilim harikası bilimsel projelerine benzemiş..
bu baslik normal bir beyin ve bilincaltinin urunu olamaz. midem bulandi, tesekkurler.
Mantıklı.
Peki mesela asıl soru,
Ben bunu aldım sevgilim canım eşimle kahvaltı ederken, ona yedirirsem benle gardaş mı olacak?

Yada ne diyim hayır dur yiyemezsin yoksa yoksa...
püü vicdanınıza ve ahlâkınıza tüküreyim ibneler.