bugün

çok zor cennet boşuna ayaklarının altına serilmemiş.

söylemesi ayıp 5 aylık kızımıda alıp kısa bi tatil yapalım dedik akşam 10 da yattım gece 12 de kalktım daha uyku tutmadı bu saate kadar onunla ilgilendim uyuduğu vakitlerde de burada takıldım güzel bir geceydi yarak görmeden bitirdik çok şükür. gündüz yokum yarın ölmezsek görüşürüz.

özet ana olmak zor anneleriniz hayattayken kıymetini bilin sonra arar bulamazsınız.

edit, yıllarca götü devirip yatmışız insan 1 gece sabahlayınca erkek olmanın ne kadar avantajlı olduğunu anlıyor.
Şunu görüp de ağlamayacak insan, insan değildir.

görsel
Trollük yaptığını sanan bazı andavalların diline dolayamayacağı kadar kutsaldır.

neymiş 35 yaşında kadın doğurduğu çocuğa babannelik edermiş bak bak. bunları anaları 40 yaşında doğurmadıysa ben de bir şey bilmiyorum.
Asla bir zorunluluk değildir..
Derler ki hicbir cerrah kadin dogumcunun gordugu kadar kan gormez.

Cok kanli, cok urkutucu, insanlarin acidan kendini tokatladigi, kadin icin mukemmel saglikli da olsa her zaman olum riski olan olaydir.
allah hayalini kurduğu herkese nasip etsin.
Bugün tam 9 haftalık olduğunu öğrendim.

Sanki Kinder sürpriz'den çıkabilecek boyutta bir bebekcik.
Bebek görüntüsü verilmiş ufacık bir şey.

Hareket etmeye başlamış, gösterdi doktor. Mucize gibi gerçekten.
Anne olmayanların hakkında yorum yapmaması gereken duygu.
Çünkü kimse tatmadan nasıl bir şey olduğunu asla bilemez.

Doğuran herkes annelik yapamıyor evet katılıyorum fakat Henüz çocuğu olmamış kadınların "ya ne var ya amma abartıyorsunuz hayvanlar da doğuruyor yeaaa" tarzı yorumları bende kürekle ağza vurma isteği uyandırıyor, net.
öpücükle yaraları iyileştirme yeteneğine sahip olabilmek.
Anne olmak kendinden vazgeçmek artık onun için yada onlar için yaşamaktır. Hayatın anlamını bulmasıdır.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.