bugün

Boşuna tartışılan bir konudur. eğer böyle bir soru soran sevgiliniz var ise ulan ben annemle hiç kimseyi karşılaştıramazken 1 gün ayrı kaldığımda ağladığım annemi senle mi kıyaslıyacağım? diye sormak gerekir.
(bkz: bsgçk)
Face'de tipik emo kızların sürekli paylaşıp senin gibi bir ç*pe annemimi değişeceğim deyip,bir türlü ergen psikolojisinden kurtulamamasıdır.
Alternatifsiz olanla çok seçenekli olanı ayırt edemeyenlerin sorusudur.
Çocuklara da "anneni mi yoksa babanı mı çok seversin " diye sormak gibidir.
facebook durum paylaşma alternatifi.
Cevabi kesinlikle anne olmasi gereken sorudur.
bunu eğer bir sevgili soruyorsa, yani ben mi annen mi diyorsa anında siktir çekilmelidir sevgiliye.

götü bokluya bak hele. daha taş çatlasa 6-7 ay olmuştur, hadi 1 sene olsun. gelip bu soruyu soruyor. ağzına kürekle vurulması gerekir böylelerinin.
aynı kulvarda bile olmayan iki insanı karşılaştırmak gibi birşeydir.
(bkz: saçmalamanın geldiği son nokta)
tam bir saçmalık.
*
sevgili her an çekip gidebilir. oysa anne, ömrünün yettiği kadar yanında kalandır.
malmısın olm bi siktir git denmesi gereken saçmalık.
(bkz: anne ile sevgili arasındaki farklar)
annesi ile bağlarını az önce koparmış biri olaraktan.* gene de anne diyorum.
Trabzonsporlu Burak Yılmaz modunda diyorum ki anne! anne! http://www.facebook.com/v...deo.php?v=201248379914787
o anda çıkarına hangisi uyuyorsa o seçilir. sonra köşedeki bara gidip barmene bir bira söylenir. sigarayı yakmak için çıkarılan kibrit kutusu açılınca, iç zemininde yazan telefon numarası göze çarpar ama ne zaman yazıldığı hatırlanmaz. daha önce hafızanız görev başında uyuduğunda cepte şimdikinden çok daha fazla para vardır, ve ne anne ne de sevgili vardır, ama yine de baş beladan kurtulmamıştır. birayı içerken göze barın üzerindeki bardak altı lekeleri takılır. barmenin içki koymaktan başka bi boka yaramadığı ortadadır. lekeler, barın üzerinde yarışan yuvarlak cisimler gibi yan yana dizilmiştir. bira biter, bardan çıkılır. en iyi ihtimal, cepteki kibrit kutusunun ve üzerindeki telefon numarasının başkasından yürütülmüş olmasıdır.