bugün

bir kızın gözlerinin önünde babası tarafından annesinin boğazından bıçaklanması sonucu haykırışıdır.

https://www.ensonhaber.co...turkiyeyi-yasa-bogdu.html
allah c.c. belasını versin. namussuz. o çocuk o bıçağı boynundan hayatı boyunca çıkaramayacak...
iliklerime kadar gerildim ben böyle bişey görmedim lanet olsun .
Kuzum benim, yaşindan büyük dert omuzlarına yüklendi. Rabbim sana sabır versin.

"Anne lütfen ölme"
"ölmek istemiyorum"

kadın şiddeti değil bu,vahşeti..!
Kanun başka birşey, adalet başka!

Malesef yine kanunlar uygulanacak ve insanlar adalet aramaya devam edecek.
Oysa "kısasta hayat vardır"
Kısasta adalet var.
izleyemiyorum..

Bir erkek olarak utandım...

Bazı genler bize fazla..( şevkat sahiplenme vs)
Allahım yine kaldıramayacağım bir şey izledim.
Evet, sonra da bu kızın hayatına devam etmesini bekleyeceğiz...

Bunu yapanı savunan şerefsizler var, Allah bin türlü belanızı versin.
Bu nasıl bi acıdır aklım almıyo alamıyo. O kız daha anne olacak daha bi adama güvenecekti ya.
Bir çığlık.

izlemedim, izleyemem, bedenim de ruhum da o çığlığa dayanacak güçte değil, hiç olmadı.

Şu an elimde sihirli bir çubuk ve tek dileğim olsa, o anne yaşıyor olurdu.

Acından, ıslak kirpiklerinden, dağlanmış yüreğinden öpüyorum seni çocuk!
Boğazım düğüm!
Kahrolsun bazı şeyler!
Toplum için unutulmayacak bir yakarış travma etkisi yarattı zihnimde.
Adamı mahkemeye çıkaracaklar hakim kürsüden inip büyük bir dikiştutmazla böyle mi kestin deyip çalıverecek boynuna. Kanı yere boşalırken sezen aksudan hadi bakalım dinleticek sonra o uğursuza. Valla benim adalet anlayışım bu..
Öldü.
Baba lütfen öldürme.
Öldürdü.
Hayat bana bunu yaşatma.
Yaşattı.

Yine bir erkeğin canı sıkildı, bir çocuk ve bir kadınin hayatını çekip aldı iki kere bile düşünmeden.

Hapishane "namusunu temizleyen delikanlı adam",
Karısının katili,
Annesini ondan alan baba,
Orul orul o.ç,
10 yaşındaki çocukta Asla ama asla rehabilite olmayacak yaranın-öfkenin yaratıcısı.
Sabahtan beri içim acıyor sözlük. Söyleyecek hiçbir kelime bulamıyorum.
Size yaşadığım ruh halini anlatamıyorum. O videoyu izlememle birlikte istediğim hayatı yaşayamıyorum.
Kız hayatı boyunca erkeklerden nefret edecek.

Evlenemeyecek.

Anne olamayacak.

Böyle akıl hastasi, sosyopat kişiliklerin bile bu ülkede kolayca evlendirilmesi çok acı.

Şimdi hükümetten şunu istiyorum evlenmek isteyen her çifti psikolojik testlerden geçirin. Bunu 1. Şart olarak koyun. Evli insanlara da yılda 1 kez bu testleri zorunlu uygulayın. Böyle hastalıklı tipler evlenemesin ki boşandiklarinda eski eşlerini de öldüremesinler. Anne ve baba olamasınlar.
besiktas tribunleri.

görsel
Ciger yakan bir feryat.
Bunu söylemek zorunda olani hiç bir zaman tam olarak anlayamamis olacagiz.

Ah be küçük kiz ah be.
Tüm gün kalbimde, kafamda yankılandı bu ses, her duyduğumda her düşümdüğümde canımı yaktı.
içim parçalandi ya. Kuzum benim kıyamam ben sana :(. Annesiz nasıl buyuyucen offff..
türk toplumunun onlarca yı hem zihnine hem yüreğine kazınacak bu cümle. tıpkı "sesimi duyan var mı" gibi... allah yardımcın olsun çocuk.
BUNUN HESABINI KiM VERECEK LAN BU KADAR KOLAYMI NEDEN ORADAKi iNSANLAR MÜDEHALE ETMiYOR NEDEN SALAK SALAK BAKIYORLAR? BU KADAR APTAL CAHiL Bi MiLLETMiYiZ BiZ? ADAM OROSBU COCU AMA ORDAKiLER NEYi BEKLiYO KOSKOCA MAHALLEDE BiR TANE DELiKANLI ADAM YOKMUKi ORDA ŞU AVEL OROSBU COCUNA HADDiNi BiLDiRECEK? NEDEN HERKES KORKAK OLDU? BUNDAN BÖYLE Bi TARTISMA VARSA DiREK MÜDAHiL OLACAĞIM HERKES HADDiNi BiLSiN KiMSE KiMSEYi ÖLDÜRMEYE PIÇAK ÇEKEMYE SiLAH ÇEKMEYE HAKKI YOK ÇEKTiRMEYiNDE!!!.
bir çocuğun hayatı boyunca unutamayacağı cümle. hangi psikolog düzeltebilecek bu çocuğun psikolojisini?

hangi doktor sosyal yaşama adapte edebilecek.
ciğerim parçalandı.
Artık diyecek ne sözüm kaldı ne de edecek bedduam..
o herifin cesedini görmedikçe hiç kimse rahat etmeyecek..
Adamı öldürdüler. içimden bir yük kalktı ama hala çocuğun ne halde olduğunu düşünüyorum. içimde bir huzursuzluk var.
yanında annesinin babası tarafından boğazı kesilen küçük kızın annesinin son dakikalarında çaresizce haykırdığı boğazı düğümleten cümledir. biz bile unutamadık ki kız ömür boyu etkisinden nasıl çıksın orospunun evladı Fedai. Leşlerini sokaklarda sürüsünler orospu Fedai.