bugün

yorgan altindan soylenirse daha manali olur.
(bkz: korkuyorum anne) *
anne, bugün ilk kayboluşumun ikinci ayı. korkuyorum. Elimi bıraktığın günden 60 gün sonrasındayım. sadece şekerli aspirin içmek için hasta olmayı dilediğim günler var aklımda. hani akyuvarlar mikropla savaşırdı ya. O günler. Akyuvardın anne sen. Bana da mikrobum derdin ya hani. Savaşırdık ya biz. Hep mutlu sonla biterdi ve bu savaşlar. Ağlamazdın hiç. Korkuyorum anne. ağladığını görmek korkutuyor beni. içim gerçekten sen ağlarken acıyor en çok. Büyümem mi ağlama sebebin?. Ben de istemedim inan ki büyümeyi. Hep anasının kuzusu olmaktı benim dileğim. Yapamadım. Karşı koyamadım. Yenildim. Çocukluk yıllarındaki deli cesaretimi kaybettim. Ondan mı bu gidişin. Hiç bitmeyecek aşkın bitmesi. Öpmeye doyulmayan anne kokan yanaklarını esirgeyişin. Sen esirgemezsin. Bildiğin vardır senin. Gittiysen de benim için gitmişsindir. Hiç bir gidiş bu gidiş değil. Olamaz... kanım çekiliyor, gözüm seyiriyor ve hafızam aklıma meydan okuyor. Zihinsel gelgitler yaşıyorum. Sensizliği kabullenemiyorum. Hep seni yaşıyorum. Seni seviyorum ama yine de korkuyorum. Ne olurdu gitmesen ?
"korkuyorum anne;bir gün beni bıraktıklarında yanımda olamayacaksın diye.korkuyorum anne sana en çok ihtiyacım olan anda elini omzumda bulamayacağım diye.korkuyorum anne sende beni bırakanlardan olucaksın diye.biliyorum annelik zor annem.kendimi küçük bir çocuk gibi hissederken beni bırakıp gitme anne. her an beni uyar çünkü en sonunda sen haklı çıkarsın.hep yanımda ol anne sana her zaman ihtiyacım var. senin çocuğun olmaya senin elimi tutmana senin bana destek vermene her zaman muhtacım.sakın beni bırakıp gitme çünkü o zaman kendimi çıplak gibi hissederim..."
ışığını her an içine süzebilen,karanlıkta güneşin, asla eksilmeyen sevgisiyle saglam durabildiğin tek varlık..korku onsuz kaldıgın anda belirir zaten o varsa ya da içine işlemişse korku korkutmaz adamı!
anne korkuyorum..yardım istenen en yakın kişilik anne 70 yaşında bile insanlar korktuklarında "anne"ye sığınırlar anneleri hayatta olmasa bile doğal reflekstir bu..
anne korkuyorum,ya öss de kazanamazsam..
anne korkuyorum,tayyip erdoğan cumhurbaşkanı olursa
anne korkuyorum,ya atamız bize gönül koyarsa
güncel Önemli Başlıklar