bugün

yalan yok, doğru tespit.
annesi babası ayrı olmayan yada hayatta olan bir pezevenk önerisi.
gene olarak öyle lakin istisnalar da yok değil. benim 2 sene sevgili olduğum bir kız vardı. sözlümdü hatta. nişanlanacaktık kızın annesi izin vermedi. aileler anlaşamadı. biz de ayrılmak durumunda kaldık. iki sene boyunca defalarca teklif ettim, sevdiğim ve hala sevmeye devam ettiğim bir kız. vermedi...
Bazı bilgiler kötüdür, fakat bu onların gerçek olduğunu değiştirmez. Böyle bir olay gerçekten vardır. Bunun dillendirilmemesi gerekse de başta da belirttiğim gibi kötü bir bilgi olsa da gerçek olduğunu değiştirmez.
Üstümdeki entryleri okudum ve trollük adı altında en şeref yoksunu ve en iğrenç şeyleri yapıyorsunuz. insanda haysiyet denen bir şey olmayınca böyle oluyor.
anne babası ayrı kız sizin ailesi ile birlikte zengin evlerde büyüyen kevaşe olarak yetişen ve namus ne bilmeyen kızlarınıza benzemez, ne yapacağını, nasıl davranacağını bilir çünkü ya anne yerine koymuştur kendini ya baba.
Bunları yazarken kendinizden de utanmıyorsunuz ben ne diyeyim onun bunun çocukları.
Kesinliği ispatlanamayacak teoridir. anne babası ayrı olmayıp, çok mutlu bir çift hatta çok mutlu aile olanların da kızlarını tanıdım yeri geldi daha bebekken anne ve babasını trafik kazasında vs. kaybetmiş kızda tanıdım. Ancak sevişmeye yatkın olması yada daha esnek sınırları olması (bunun adına vermek demek istemiyorum) adına bir fark gözlemlemedim. Bu durum anne babanın bir arada olmasıyla değil tamamen kızlarına öğrettikleri hayat görüşüyle ilgili bir karardır.
aile sevgisini tam yaşayamadıkları için sevgiyi başka yerlerde aramak istemeleri nedeniyledir.
(bkz: hassiktirin ordan)

Saçma bir önerme.
Eğer çok küçükken yaşamışsa bu ayrılığı ve yanında kaldığı ebeveyni çok ilgili değilse sevgiyi başka yerlerde arayabilir ve hata yapma olasılığı ailesiyle büyüyen çocuğa göre daha fazladır.

Ama bunu "daha kolay vermesi" diye etiketlemekte yanlıştır.
Anne babası ayrı olmasa da aynı şeyi yapacaktır.
ona daha kolay sevip bağlanması denir hayvan herifler. siz kim sevmek, aşık olmak kim amk?
Yakında bir kızda kullanacağım durum. Babası yok annesi çok ilgilenmiyor. Onu sıcacık koynuma alıp sevgimle besleyeceğim. Istırıp ıstırıp yalayacağım.
görsel
Biraz adam olun yahu!
görsel
https://youtu.be/TBe_t_pgu0M
doğru bi tespittir.
işte bazıları bu kadar şeref yoksunu.bu kadar vicdan fukarası.
Kendi kuyruklarına basıldığında çığlık çığlığa kalacak olan insan (!) in vardığı yargı.
teknik drektörü olmayan takımı daha kolay yenmek gibi birşeydir.
tecrübeyle sabit durum.
maalesef öyledir.
mutsuz bir çocukluk geçirmiştir bu kız. aileden göremediği ilgi ve sevgiyi dışarıda arar. hele bu kız üniversiteye geldiyse, bütün fakülte erkekleri üzerine çöker.
kızda her gün birine verir, eğlenir, gezer.

olum piçlik yapmayın lan.
Kendi kızın için yazmış olmalısın.
tecrübe ile sabit durum.
normal bi kıza 5 ugrasırsan buna 1 ugrasırsın. gel beni al diye bekler adeta. ortam rahat olunca veriyorlar hemenceceik.
Babası eski bölük komutanı şimdinin yazlıkçısı olan kızlarınki yanında solda sıfır kalan durum.
Babamda goremediğim ilgiyi sende goruyorum serrat.
Kaymaz mısın ?
Kayarsın serrat.
%100 doğru bir tespit. denendi onaylandı. başı boş kafaya göre bir yaşam üstüne birde kezoluk eklenince ''motorize piyade er kezo göreve hazırdır komutanım''.