bugün

beni herkes anlıyor tribine girebilecek yazar tipidir. Ya gerçekten anlaşılır, açık, net, herkese uyan entryler girer ya da hiç entry girmez işi kökünden halleder. *
zall'dır o zall.
kötülenen entrilerini silen yazardır. bu kadar.
yazmayan yazardır.
zira bu kadar buyuk bi oluşumun içinde 1-2 tane algı özürlü armut mutlaka çıkar.
şimdi olmaması hiç olmayacak anlamına gelmeyen yazardır .
öncelikle anlaşılmamış entry'nin ne olduğuna bakalım. bakmayın siz anlaşılmamış dendiğine, o moderatörlerin kibarlığı, yazarı kırmamak için anlaşılmamış demişler. aslında öyle değil ben biliyorum. en çok eksi oy yiyen entrylerdir bunlar. yani anlaşılmamış bir şey yoktur ortada, okuyanlar anlamıştır, ya hoşuna gitmemiştir ya da yazan kişi iyi anlatamamıştır.
şimdi gelelim anlaşılmamış entry'si olmayan yazara.hiç anlaşılmamış enrty'si olmayan yazar iyi yazardır öncelikle. herkese hitap edebilmiştir adam. doğruları yazmıştır ve bu doğrular herkes için doğrudur. takdir etmek lazımdır.

ikinci seçenekte yazar yeni yazar olmuştur ilk fırsatta anlaşılmayan entry'si olacaktır. kasmaya gerek yoktur.
çaylaklıktan yeni çıkmış, ortamın hangi rüzgarın etkisinde kaldığını tartan yazardır.
politikadan bahsetmeyen yazardır. çünkü politika yaparken ne kadar ılımlı bir dil kullanmış olsa da yurdum yazarlarının bir kısmı karşıt görüşü dinlemeden eksiye abanmaktadır. kaldı ki politika tartışırken insanın mutlaka sesini yükseltmesi gerektiği zaman olur. yalnızca hayat dersleri vererek ve süpersonik espriler yaparak bu konuma gelebilir bir yazar. ancak bunun yerine savundugu görüşü kimseden çekinmeden yazıp eksi oyları alması daha bir güzel olur.
"ortada kuyu var yandan geç" sözlerini hayatlarının merkezine koymuş yazarlardır. işleri-güçleri sinsiliktir. lâkin öylesine ödlektirler ki, vurun enselerine alın lokmayı ağızlarından.
tepkisiz toplumun sıradan bireyleri işte. bunlardan ne köy olur ne kasaba. önlerine ne koyarsanız onunla beslenirler.
herhangi bir görüşü, fanatizm derecesinde savunmayan, ayar verirken bile, karşı tarafa saygı duyan yazardır.
karma hırsıyla yanıp tutuşan yazardır.
anlaşılmamış entrylerini tek tek siler.
kendiyle bir türlü barışamaz.
zümrüdüanka kuşudur. rüyalarda görünür anca.

edit: öylesine yazar demem ben demeye çalıştım. umarım beni anlamışsınızdır. anlamanız çok önemli, eksi oy vericeniz bazılarınız da artı. sonra anlaşılamıyacam. sonra... öhüüü ben nasıl yazar olacam.
yeni yazardır veya seovi gördüğü yerde entrysini silen yazardır.
bütün yazarlar tarafından yazdığı her şey anlaşılmış yazardır.
uludağ yazarlarının aslında ne kadar da anlayışlı insanlar olduğunu gösterir.
(bkz: ragnarok)

bu gün dikkatimi çekti de, çok değişik...

adam sekizinci nesil, 2571 entry yazmış, 211 başlık açmış fakat hiç anlaşılmamış entrysi yok!!!

çok anlaşılır yazıyor olması gerek. bu arada bizi de kutlamalıyız ne kadar anlayışlı bir sözlüğüz diye.

yada bir çakallık var ama dur bakalım.
daha yenidir. fazla eksilenme fırsatı olmamıştır.
(bkz: adam madam kayarım ben buna)
sözlüğün ruhundan anlayan yazardır. kimseyi rahatsız etmeyecek şekilde, iğnesiz entryler girer. haliyle herkesle aynı fikirde olduğundan sözlük milleti onu anlar.*

edit: anlaşılmamış entrylerimi eksilemeyin.
(bkz: davut gilmour) Bi tane de burda var 1500 entrysinin hepsi anlaşılmış. bayılıyorum böyle yazarlara, bi biz beceremedik şu işi amk!
fikir muhendisi fikri'nin ta kendisidir. entryleri tam olarak anlaşılır. evet.
(bkz: kesin siliyodur amnkoyum)
eli öpülesi üstad yazardır.
nabza göre şerbet verip, iki yakadan birinden artı, birinden eksi alıyordur. herkes ne demek istediğini anlıyordur.
(bkz: muslukbasi)

Nesildaşım olan yazar. entryleri uzun olmakla beraber mükemmeldir. yazmak için yazmaz, çoğu entrysini keyif alarak okumuşumdur. 239 entrysi ve 77 başlığı vardır fakat hiç anlaşılmayan entrysi yoktur !! takip edilmesi gerekli yazarlardandır.

ayrıca;

(bkz: uludağ sözlük sevilen yazarlar listesi)
güncel Önemli Başlıklar