1. 1.
  ibretlik bi rte beyanı.

  https://www.ensonhaber.co...ri-gondermeye-izin-v.html
  1 ... diskapininmandali
 2. 2.
  Suriyeliler gitmeyecek. ülkeye kalıcı olarak yerleştiler. onları kabullenmek zorundayız. ülkeleri harap oldu. nereye gidecekler. Türkiye'den başka ülke de onları almıyor.
  1 -6 ... selia
 3. 3.
  Onları(suriyelileri) bombaların altına gönderemeyiz deyip o bombaların altına bu toprağın öz evlatları türk gençlerini gönderenin cebinde türk kimliği olması, dahada ötesi türkiye nin başında olan biri olması ne acı...

  Türk tarihinde hiçkimse kendi memleketine, kendi halkına bu kadar düşman olmamıştı.

  Dahada kötüsü kimse bu kadar destek almamıştı.

  Bizim dışarıdan düşmana ihtiyacımız yok.

  Biz bize yetiyoruz zaten.
  6 ... dinsiz kitapsiz kafir
 4. 4.
  Söylemiş gene gönlümün efendisi.

  Reis.
  1 -2 ... rockonbaby
 5. 5.
  çünkü suriyeliler bopun öngördüğü şekilde türkiye'yi ekonomik açıdan çökertip olası bir parçalanmayı hızlandırıyor.
  5 ... fanfan la tulipe
 6. 6.
  biz söyleyince o kadar çemkiriyordu bazı arkadaşlar. al işte adamınız gol diyor. bunları kendi ümmetlerini oluşturmak için getirdiler olm bu ülkeye. geri gönderilecek şekilde ülkeye alınsalar idi türkiyenin dört bir yanına salmazlardı serbestçe. mülteci kampları oluşturulur sınıra yakın bir yerde istihdam edilirlerdi. şimdi başta istanbulda 1.5 milyon civarı olmak üzere türkiyenin dört bir yanında 5 milyona yakın suriyeli var. kimisi iş buldu kimisi bir yerlere yerleşti. doğan çocukları muhtemelen direkt türk vatandaşı oluyorlar. kendileri de vatandaşlığa geçiyor. hadi gönder bakalım geri gönderebilirsen artık. zaten amaçlanan da buydu. 3 milyonu vatandaş olsa ilk seçimde en az 1.5-2 milyon ekstradan oy demek. vatandaşın sırtına binen yük umurlarında değil.
  5 ... mel mel bakan gibson
 7. 7.
  geri gönderirse abd'nin kuzey suriye'ye özenle yerleştirdiği kürtler azınlığa düşer. kürt devleti kurulamaz. bop eşbaşkanı görevini yerine getirememiş olur. allah korusun saraylarından tahliye bile ederler.

  anlayışımız suriyelileri göndermeye izin vermez
  anlayışımız suriyelileri göndermeye izin vermez
  3 ... ben de yazdim