1. 1.
  karşısındaki kişinin kafa s.kme aparatlığını bırakması gerektiğini kibar olarak belirten cümledir. aslında, " lan bir sus da motorun soğusun. " anlamı içermektedir. ancak kişi samimi arkadaşı olduğu için karşısındakini kıramayacağı için böyle bir cümle söylemeyi daha doğru bulur. karşısındaki de bu cümleden gazı alıp, seansına son sürat devam eder.
  2 -1 ... dark jedi in da house
 2. 2.
  geveze arkadaştan sıkılıp telefonda oyun oynarken söylenen sözdür. arada bir de otomatik pilottan "ee" "hıı" gibi sesler çıkarılır.
  2 ... recellicreep
 3. 3.
  muhtelemen dinlemeyen kişinin sözü.
  1 ... kiltesteresi
 4. 4.
  Tamam kardeş dinle bak dinleme demiyom da hayırdır sen kimsin? Diye sordurtmuştu bir arkadaş sene başında ki bu arkadaş yeni tanıştığım biri dışarda absürtlüğün dibi noktalarını yaşarken ve bu arkadaşın böyle sikimsonik hareketleri ve ve bu 3 orandadaki yüzde 40lık oayı üstlenen sağolsun 100 kişilik sınıfın yarısı ya üniversite bırakıp gelmiş ya psikolojik tedavi görüp gelmiş ya da daha da özürlüleri kaynarken hocaların aptal aptal bana bakıp değişik surat ifadelerine bürünmesi hem üniversiteden üniversitedeki kişilerden dışarıdaki kişilerin bir değişik tavırları en güvendiğim canım arkadaşımın bile benden bir şey saklayıp hepsi bir oyun oynuyormuş gibi davranması soğutmuştu beni. Boz oyoyoz yo.
  -1 ... perrypotter