1. .
  efendim malumunuz bir çok ünlü geldi geçti türkiye'den. geçmişe bir bakalım; bbg melih, popstar abidin ve bunun gibi daha bir çok insan.

  6-7 sene evvel hayatımızın neredeyse vazgeçilmesi olan bu insanlar için milletimiz sırf "aman yarışmadan elenmesinler, birinci seçilsinler" diye kontürlerini heba etmiştir, ve istedikleri olmuştur.
  bbg melih, popstar abidin türkiye'nin yarışma birincileri olarak televizyon tarihinin en ucra köşesinde yerlerini almıştır, en karanlık köşede hem de.

  günümüzde bu kişilerin isimlerini yoldan geçen herhangi bir kişiye sorsanız "o kim ya ?" tepkisi ile karşılaşırsınız.
  bu sonuç ile insanların maymun iştahlılığının ne derecede acımasız olduğu anlaşılmakta ve televizyon denen kutunun aslında "hayat karartma makinası" olduğu öğrenilmiştir.

  her neyse, bu "değeri anlık artış gösteren talihsiz insan" dışarı çıktığında kızlar tarafından, hayranları tarafından etrafı sarılmıştır.

  derken o da ne, yeni bir yarışma başlıyor; bunu duyan insanlar hemen oradan uzaklaşır ve halkın gözdesi olan anlık kahramanlar yapayalnız kalır.
  artık yeni bir kurban boy gösterecektir televizyonda.

  sonuç; kontörlerinizi harcamayın lan, gidin iş arayın mesleğinizi geliştirin yazık paranıza.
  2 ... eses taraftari porsuk canavari
 2. .
  anlık şöhretin kaybıyla düşülen boşluk ilede kafada bardak kırmalar , canlı yayında uçmalar , ona buna sataşmalar baş gösterir .
  1 ... wreker
 3. .
  yetenek yoksunu olan insanların sadece görsellikle bi yerlere geldiğini sandığı olaydır.. saman alevi gibidirler.. sanata hiçbir faydası dokunmayan insanlar genelde anlık şöhret olurlar kalıcılıkları yoktur..
  1 ... htcbrc
 4. .
  altıncı nesil silikler efenim. bir insanın bu kadar süre içersinde siliklik mertebesine ulaşması için kesinlikle bir an şöhret olup bir anda sönmesi gerekir...
  2 ... cavit
 5. .
  Bu durum şu anda yemekteyiz yarışmasında devam ediyor.
  2 ... mekanmakara
 6. .
  geçince insanı depresyondan depresyona sokan şöhrettir. o kadar insan adını bağırsın bir kaç ay sonra fısss ses yok.
  kim olsa depresyona girer ya.
  ... iamblueofthedarkside