bugün

51 puanla tabelaya adımı yazdırıyorum.
sözlükteki psikolog ve psikiyatristlere açığım.
17ye orta düzey de dese kendimi normal addediyorum. bu ülke için fazla normalim.
norveçteki psikolog ve psikiyatristlere açığım.
Çözmeye gerek Yok, ben bile aldığım patoloji dersinden yola çıkarak bu testi hazırlarım. Tırt.
yarrak yarrak testlere inanmayın. kendinizden şüpheleniyorsanız doktora gidiniz.
-hemen doktora başvurmalısınız.
+tamam.
Aslında testte yaşadığınız ülke diye tek bir soru olsa sonuca daha kolay ve doğru yoldan gidilebilirdi. Bu ülkede aklını koruyarak yaşayabilmek başarı malum.
Ama gittiğim doktorun dediğine yakın bir sonuç çıktı. Başarılı test. Ya da ben hangi cevapların ne sonuç çıkarabileceğini bildiğim için bilinçli çözdüm. Of bilemiyorum kafam çok karışık.
ilk olarak saçma bir onedio testi gözüyle yaklaştığım, anksiyeteye dair -maalesef- gereğinden fazla bilgim olduğu için merak edip açtığım test.

uzun bir dönemdir anksiyete ile mücadele eden biri olarak şunu söylemek isterim ki testin sormuş olduğu sorular oldukça yerinde, anksiyete ataklarında başınıza gelebilecek fizyolojik ve psikolojik tüm semptomlar sorulmuş, yüksek puan alan arkadaşların tez vakitte doktora gitmeleri şiddetle önerilir.
Teşhisi doktor koydu zaten.
34 puan ikizler burcuna minimal seviye olsa gerek.
güncel Önemli Başlıklar