1. 1.
  benden troll olur mu lan? sözlükteki trollere çağrım budur, bir ışık görüyor musunuz şimdi bende?

  neyse, bunu ciddi ciddi diyorum ama;

  şimdi ilk diyeceğim şey, anketinho dos santos yada anketin intikamı gibi bakınızlar veren güzel kardeşlerim için. mevlana'dan geliyor "etme"

  heh konu neydi anketler, daha bugün gördüm dünün beğenilen entryleri kısmında, galatasaray başlığında (bkz: fenerin kocası) gibi bir bakınız ortalardaydı. unutma bu gereksiz bilgiyi. sonra sözlük yazarlarının en beğendiği filmler başlığı olsun, yazsın biri jeux d'enfants bakınızı hangimizin gözünde biraz önce verdiğim gereksiz bilgiden daha değerli değildir ki? fanatik yazar arkadaşlar istisnaidir, geçelim yani onları.

  yada sevgilinin söylediği unutulmayan sözler başlığına girerek "ulan ilerde sevgilim olursa bunlar dursun kullanırım bi ara" diyen tek manyak ben miyim arkadaş? bu başlık altına yazılanlar, tavuğa tecavüz eden sapık adam gibi bir başlık altına yazılan yada illaki yazılacak olan "idam edilesi adamdır, taksimde sallandırılası adam" gibi zorlama, hava civa tanımlamalardan daha yararlı olabilecek şeyler.

  türkiye nin en güzel kadını gibi bir anket bile canım, sevdalım, belalım, canısım olan ergenlere osbir malzemesi çıkartabileceği için kat be kat değer görmelidir. bir amaca hizmet ediyor hiç yoktan.

  son paragraf, sırf ergen kelimesini kullanmak için yazılmıştır. yoksa kendileriyle bir sorunum yok, sağ el ile mutluluklar kardiiiiişş.

  sonracıma sonracıma, dur hazır gaza gelmişken tam çoşayım bari. hah tamam bir de 500 entry olan anket başlığa, 501. entry olarak (bkz: anket lan bu) bakınızları var ki canımdan can alıyor. öyle işte, gece 1'de niye böyle celallendiysem.

  neyse işte tavsiyem, lan anketteki hassasiyeti biraz genele yayarsak, daha yaşanılır bir dünya, daha güzel akan nehirler, daha yayıla yayıla osurabileceğimiz kırlar çimenler görebiliriz.

  edit : okusaydın be güzel kardeşim, 10 saniye sonra hemen eksi gelmesi sıkıcı oluyor da biraz.

  edit 2 : jeux d'enfants güzel film lan aslında, hakkını yemeyin.
  3 -2 ... akatreil