1. 1.
  kafa uçulası toy yazardır.

  olayı örneklemek gerekirse kolbastı oynayan sözlük yazarları ve benzeri başlıklara bakmak yeterli olacaktır. bizler sözlük yazarlarıyız; başlıkta "x yapan sözlük yazarları" yazıyorsa biz x yapan sözlük yazarlarını tanımlarız.. altına girip o x eylemini yapanları yazmayız. neden? çünkü bizler tanımlarla yaşıyoruz.

  daha bunu kavrayamamış arkadaşların çıkıp "aa anket bu" demesi abestir. *
  4 -1 ... karin
 2. 2.
  son zamanlarda sayıları iyice artan ve her başlığı piç eden yazardır. zaten bir sürü anket başlığı mevcut, gidin oralarda dolaşın. hayır anlamıyorum; bu anket merakı, bu 4. kalite forum yazarlığı nedir lan?

  çok açık söyleyeyim, bu kafayla gidilirse, zall boşuna server parası ödemesin. açsın bir irc kanalı #uludag diye, komple taşısın içeriği oraya. hem daha şekilli oldu. tamam hepinizin nickini gördük, herkes sizi tanıdı, otisabi gibi televizyonlara çıkacaksınız, çok kız sikeceksiniz yeter amına koyim 1 saat mola verin artık lan. bıktı bu millet sizin 3 kelimelik saçma sapan entrylerinizi okumaktan. ayrıca kasmayın, her başlığa "ben de burdayım" yazın geçin arkadaş. zaten başka ne yapıyorsunuz?
  2 ... ordinaryus docent