bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  kafa uçulası toy yazardır.

  olayı örneklemek gerekirse kolbastı oynayan sözlük yazarları ve benzeri başlıklara bakmak yeterli olacaktır. bizler sözlük yazarlarıyız; başlıkta "x yapan sözlük yazarları" yazıyorsa biz x yapan sözlük yazarlarını tanımlarız.. altına girip o x eylemini yapanları yazmayız. neden? çünkü bizler tanımlarla yaşıyoruz.

  daha bunu kavrayamamış arkadaşların çıkıp "aa anket bu" demesi abestir. *
  4 -1 ... karin
 2. 2.
  son zamanlarda sayıları iyice artan ve her başlığı piç eden yazardır. zaten bir sürü anket başlığı mevcut, gidin oralarda dolaşın. hayır anlamıyorum; bu anket merakı, bu 4. kalite forum yazarlığı nedir lan?

  çok açık söyleyeyim, bu kafayla gidilirse, zall boşuna server parası ödemesin. açsın bir irc kanalı #uludag diye, komple taşısın içeriği oraya. hem daha şekilli oldu. tamam hepinizin nickini gördük, herkes sizi tanıdı, otisabi gibi televizyonlara çıkacaksınız, çok kız sikeceksiniz yeter amına koyim 1 saat mola verin artık lan. bıktı bu millet sizin 3 kelimelik saçma sapan entrylerinizi okumaktan. ayrıca kasmayın, her başlığa "ben de burdayım" yazın geçin arkadaş. zaten başka ne yapıyorsunuz?
  2 ... ordinaryus docent