1. 1.
  Kimsenin kusura bakmaması gereken gerçeklik. Gerçek erkek ile vurdurmaya meyilli erkek arasındaki farkı gözler önüne seren önerme. Sözlük azizeleri için kimin ne olduğunu daha iyi anlamalarını sağlayacak durum. Bu kadar tanımı tek paragrafta yapabilen karizmatik ,vurucu ve sempatik yazar absolute zero ve diğerleri....

  Erkek yapısı itibariyle sıkılgandır ve saldırgandır. Tabii ki gerçek erkeklerden bahsediyorum. Hemen üzerinize alınmayın. Hangi ortamda olursa olsun uğraşacak , ilgisini çekecek bir şeyler arar. Yapısında vardır bunun. Eğer ortam sözlükse, ilgisini çeken şeylerle uğraşır. Kadınlar olur, gıcık gittiği yazarlar olur, futbol olur, siyaset olur vs... Ama asla gerçek erkeğin ilgisini anket başlıklar çekmez. Arada bildiği bir konu olursa yazar iki satır . Ama asla bir günde 10 tane anket başlık doldurmaz.

  Eğer anket başlıklara her gün düzenli olarak bir şeyler yazıyorsa, erkek artık erkeklikten çıkmış bir çeşit ara form olmaya meyil etmiştir. ( Burada yazar evrim teorisine atıf yapıyor) bu durumda bu erkek müsveddelrinde ;anüste gereksiz kaşınma, yabgusu ve başkomutanına isyan, halkın iktidar yaptığı bir hükümeti iftira derecesinde eleştiri yapma, laiklik, solculuk, ırkçılık, öğrencilik vs...gibi semptomlar gözlenebilir. Artık içgüdüsel olarak anüsünü küskületmeye hazırdır. Bir erkek olduğu asla söylenemez.

  işte böyle azizim. Şöyle bir bakın etrafınıza. Ne demek istediğimi ve sözlüğün ne halde olduğunu anlayın. Ve moderasyona kızmayın acıyin, bu kadar ibne ile uğraşmak cidden kolay olmamalı.

  freeze you later
  3 ... absolute zero
 2. 2.
  durumum vardı, okudum. sonuç olarak:
  (bkz: adam haplı beyler)
  1 ... bize de mi caylak
 3. 3.
  ne sikimsonik başlık bu?
  1 ... efendi hitler