bugün

bir baskla tespitte daha sizlerle olmaktan mutluluk duyuyuroum sayın okurlar ve yazarlar.

eet şimdi yazar arkadaşlara bir ityo verip ayar almamızı engelleyeceğim arkadaslar.

hepimiz manyak gibi deli gibi boyle şey gibi anket dolduruyoruz ve bundan zevk alıyoruz. anket başllık diye dört sönüyoruz ama çekiniyoruz hemen birisi cıkıp anket lan bu diyor ve ayar veriyor bize. rezil oluyoruz toplum içine cıkamıyoruz bazen anket baslık actık diye caylak ediliyoruz ama anket doldurmak istiyoruz anket baslıkları cok olsun istiyoruz. evet hic bir masraftan kacınmadım ve benim icadım olan bu bulusu buldum * evet sevgili yazarlar arttık gönül rahatlıgı ile anket baslıklrının acılmasına vesile olabiliriz ukte vermek kaydı ile bu sorunu ortadan kaldırabiliriz. simdi diyeceksiniz ki; ee sayın deli o ukteyi doldurana bu kez de ayar verilecek kim doldurur. onunda caersi var sayın yazarlar sabırlı olun.

ukteyi dolduran arkadas ukte bu biliyorum anket ama sozlük icin doldurmam lazım derse gelebilecek ayarları püskürtmüş olur.

eveeeeet sevgili yazarlar bir faydalı daha baslıgın sonuna gelmiş bulunuyoruz. size faydalı olabilmek için geceli gündüzlü düsünüyorum bir sonraki yararlı bir baslıkta görüşmek ümidiyle esen kalın.*
(bkz: bu başlığı anketlesekte mi saklasak)*