bugün

anket başlıklarına anket lan bu anlamında entry giren kisinin ölümüyle sonuclanacak şeydir.
(bkz: göte göt demek)
'ben kaliteli yazarım, aslında anketle filan işim olmaz ama buda çok cazipmiş şimdi doldurmasam olmaz ' demenin başka bir versiyonudur.
(bkz: ne diyem mahmut mu diyem)**
en sevilmeyen eserlerinize girecek giri demektir.

orada ankete katılmış bütün yazarlardan eksi oy almak demektir.

bunu yapmak öz güven ve çelik gibi sinir gerektirmektedir.

ankete başka bir yönden katkı yapmak demektir ayrıca.

bilmiyorum nedir bu anket çılgınlığı. tamam kardeşim bazı insanlar anket doldurmak isteyebilirler bunu yapabilirler buna biz faniler karışmıyoruz o moderasyonun işi tamam ancak bu başlıklara çemkiren fanilere diğer faniler neden eksi bombası atar anlamak zor.

ben artık korkar oldum yeminle bu tür başlıklara aa anket la bu demeye çünkü anında eksileniyor onu siktir et eminim ki adresimi bilseler gelip evimde beni dövecekler o kadar nefret duyuyorlar bu kişiler.

yapmayın etmeyin. siz nasıl anket dolduruyorsanız bizde aa anket la bu diyebilmeliyiz.

çocuklarda şekey yiyebilsinler değil mi ama?
başlığa bu anket derken ankete katılan kişinin yaptığı bir iştir.

bu kişimiz milletin anket başlıklarından rahatsızdır ve kimsenin itibar etmemesini, doldurmamasını istemektedir. oysa bazı anketler bazı zamanlarda işe yaramaktadır örneğin müzik konusunda. fakat bu arkadaşlar girer ve o başlığın anket olduğunu ifade etmek için anket kapsamına girebilecek cevapların 3-4 katı yazı yazar/bakınız verir. böylece bir başlık az da olsa işe yarayabilecekken tepki göstermek adına işgal edilir. böylece asıl o zaman işe yaramaz ve anket kapsamına giren bir başlık olur çıkar. bu böyle devam eder ve arkadaşlarımız ankete karşı olduklarını anket başlıklarına entry girmek ile gösterirken(nasıl bir mantıksa artık) ortaya sürüyle anket çıkar ve insanları bilgilendirme amaçlı yazılar ise ufukta dahi görünmez olur bazen.

desteklemesek ve karşı çıksak bile abartmayalım be arkadaşlar. anket diye girilecek 5 entry varsa tutup sizin 60-70 entry girmeniz(çoğu bakınızdan ibaret) ile katlediliyor cânım başlıklar. ayıptır günahtır yapmayalım.
tespitin kralını yapan yazar davranışıdır*. o yazar olmasa diğer yazarlar anket olduğunu anlayamadıkları başlığın altına entry gireceklerdi.
(bkz: entry lan bu)