bugün

deveye dikenle başlayan bi atasözümüz vardı neydi o?
Beni bilen bilir,izmirli ışıklı bir bireyimdir. dede tarafım Bulgar, nine tarafım Yunan, kuzen tarafım Ermenistan, elti tarafım Tunceli kizibaslarindan, bı de izmrdeykene kullandigim korsan taksici abi vardı o da izmir'in yerlisi musevilerinden , Bağcılar'da ki korsanlar hep akepeli mesela.

Neyse, Özetle kople modern, çağdaş, ışıklı biriyimdir fekat bu kez akepeyi deneme taraftarıyım Ankara da, yavaş beyin biraz dinlenmesi gerek diye düşünüyorum. Paşam afetsin bu kez chb ye oy yok yane. Amen.
sounçta ankara'yı yarım asır boyunca yönetmiş bir başkandan söz ediyoruz. bu tip karizmatik liderlerin bıraktığı izler kolay kolay silinmez.
Kayıp değilki evinde.
Hatalarına imlâ hatası eklemeleri anlamına gelir.

Ent.
(bkz: zızzt zızzt hah hah hah hah)
Ben sordum bunu dün. “Yav ben oğun” diye başladılar, kapağı açılmadık laflar söylediler.

Edit: “oğun” derken nazal n ile. “onun” demenin ankaracası yani. Burunda geniz eti varmış da konuşuyormuş gibi düşün.
Ne yalan söyliyim ben de arıyorum meliyi, Bağcılar da yaşamama raamen. O dinazor heykelleri felan çok müthiş, bizim ışıklı partimizin heykelleri yanında solda sıfır ayol!

Tayyib istifa, istifaaa???!!!
Özel isimde "k" harfi düşüp ğ olmaz. O arayanlar önce türkçe öğrensin.