bugün

(bkz: dördüncü nesil silik)
kerhaneye dönmüş yazar. kenidisini çaylak yapan mod'un haddi hesabı belli değil. şubat ayı itibarıyla ayda ortalama 2 kere çaylak olan yazar. *

bu entryle birlikte istatiki bilgi vermeye çalışan yazar.

çaylak olmasına sebep olan entry çaylaklık gibi ağır ceza gerektirmeyen yazar.

başka bir entrysi ya da düşünce tarzı yüzünden modlardan birinin kendisine gıcık kaptığına inanan yazar.

eski entryleri bir şekilde bahanelerle silinmesi sebebiyle bu kanıya varan yazar.

"eskiden format düzgündü de şimdi mi bozuldu?" diyen yazar.

sonuç itibarıyla; modların adaletine güvenmeyen yazar. *
artık yazar değil.
ağzı bozuk olan yazardır.
(bkz: ayar verdigini zanneden yazar)
(bkz: ayar verdigini sanip offline olan yazar)
(bkz: mutlaka goruselim bir ara)
#2660552 doğru tespit yapmış yazardır.
çaylak olmuş yazarımız.
(bkz: en büyük fenerbahçe)
"nev-i şahsına münhasır" dediklerinin ete ve kemiğe bürünmüş hali gibi sanki...çözemedim...
böyle sağlam yazanlardan az kaldı bu sözlükte, çekemeyenler, kıskananlar çatlasın.
o da sözlükteki kedilerden.
(bkz: #2431276)
kendi kısıtlı algı dünyasındaki hissiyatı ile coşup taşan; bendine sığmayınca da desteksiz atıp tutan, bu bağlamda son olarak moderatörlere yalaka diyen kahraman. belki de dünyayı kurtaran adam? * neeeerde?
actıgı beslediği hayvanı kısırlaştıran hayvansever hayvan başlığıyla alkışı hak etmiş yazar.

(bkz: iyi başlık açan yazar)
tuttuğu takımın avrupa' da kazandığı başarılar sebebiyle tebrik ettiğim yazar. bir türk olarak ben de sevineceğim.
csk maçında bjk'li ve gs'lilerin fb'nin yediği her golde sevinç yumağı yapıp gol diye sevinmesi neticesinde aynı şeyi bjk maçı için de söylemiş yazardır. hem bjk hem de gs maçlarında rakibi destekleyecek yazardır artık.
zirvede gördük efendim bu kişiyi ama pek karışmadı bizim içimize. bizi beğenmedi mi ne? ilk zirvesiydi sanırım. yanında bir arkadaşını getirmiş onunla sohbet etti durdu. ben hemen fotoğrafını çektim kanıt olarak. he birde benim gazetemi okudu izin almadan. zirveden bir karakedi geçti anlayacağınız. sanırım tophane'de bu sebepten dolayı yer bulamadık. neyse canım memnun olduk nice zirvelere.
az önce tamamen birbirimizden habersiz aynı tanımı girdiğimiz ve akabinde senin ki dursun ben siliyorum hayır senin ki dursun ben siliyorum şeklin de mesaj trafiği yaşadığımız yazar arkadaş. benim tanımım kaldı o sildi ama onun ki daha iyiydi...
(#2347076) bu entryle meramını anlatmıştır, lakin bunu anlayamayan zavallı idrak özürlü kişinin (#2347172) bu hakaretvari entrysine (#2347297) bununla cevap vermiş yazardır.

Not: önceki entrysini hakaret kabul etmeyen zavallı kişinin banem analı entrymi hakaret kabul etmesi ise idrak kıtlığına yorumlanır.

edit: moderatör kişisi benim entrymi silmiştir. silinen entry: (memlekette araba arap, anana anan denir) bkz.dan oluşan entrydir
(bkz: dikkat çekmeye çalışmanın dayanılmaz hafifliği)
ünsüz ünlü..
bundan bi nickim olmaz nickli yazardan özür dileyerek bu yazara kullanmak istiyorum:senden bi nickim olmaz.
ne sağ ne de sol görüşlüdür. anarşinin sağına da soluna da analı bacılı küfür eden elmamdülillah müslüman yazardır. darbe destekçisi değildir lakin 12 eylül darbesinin olduğuna sevinen yazardır.

kenan evren darbesi sonrasında yaşadığı huzura nankörlük etmeyen yazardır.
anarşiyi yaşamayan kişilerce nefret edilen yazar olduğu da unutulmamalıdır.
cunta yanlısı entryler ile kendinden bahsettiren dördüncü nesil yazar.
--spoiler--
http://www.savaskarsitlar...ID=5&ArsivAnaID=38682
--spoiler--

gayfeyi götünden uydurmamış yazardır. (bkz: yarası olan gocunur)
yazılarını henüz okuma fırsatı bulamadığım ancak nikini görür görmez vurulduğum yazar. hem bir ankaralı hem bir kedi sever olarak* kendisine buradan tırmalama, mırlama, bir doz da özdemir asaf gönderiyorum.
güzel yazılara imza attığını gördüğüm 4. nasil yazar kişi! büyük ihtimalle hemşehrim.

edit: ankaralı olmayan yazarmış.
hoşbulmuştur kendileri. kediler üçe ayrılır: hava, su ve kara kedileri. (siyah kedi, kara kedi, balck cat gibi benzetmelere önlem amaçlı yazı)
güzel bir nicke sahip yazar. hoşgelmiş.