bugün

evet efendim haddini aşması. hem de öyle böyle değil. 'sen kimsin de böyle konuşabiliyorsun?' diye sordurtacak derece aşmıştır. derhal özür dilemesi gerekmektedir. işte o haddini aştığı yazı;
--spoiler--
sen kendini ne sanıyorsun sayın ayşe özyılmazel? sen kimsin de büyük ankaragücü taraftarını eleştiriyorsun? sen futboldan ne kadar anlıyorsun da 'ankaragücü taraftarının çarşı gibi olması için 40 fırın ekmek yemesi gerek.' diyorsun? seninle aynı havayı soluduğum için ben insanlığımdan utanıyorum esas. o tezahürattaki ironik bir dille anlatılan eleştiriyi, başkaldırıyı bile anlayamadan saçma sapan feminen duygularla köşende bu saçma yazıyı yazıyorsun? ben senden utanıyorum. senin kadınlığından ve o sözde aydınlığından. şairin de dediği gibi 'sizin gibi aydının...'
taraftar 'küme düşsün' demişsin ya taraftar küme düşmez kulüpler küme düşer. bir tezahüratımız var bizim bu konuyla alakalı; 'hükümet düşer, enflasyon düşer ankaragücü babayı düşer.' diye. ankaragücü küme düşmez hele hele deyim yerindeyse itin köpeğin duasıyla hiç düşmez. sen bunu da mı bilmiyorsun?
mke ankaragücü kulübünü bir araştır. ankaragücü taraftarını araştır. ankaragücü taraftarının sadece bir taraftar olmadığını gör. toplumu ilgilendiren her konuda bir tepkisi, bir yorumu olduğunu gör. ondan sonra da çık efendi efendi özür dile. yanlış kayaya çarptın hem de çok yanlış. sabah gazetesine de burda büyük sorumluluk düşüyor. ola ki bu kadın özür dilemezse derhal işine son verilmeli. böyle bir hakaret yutulamaz, unutturulamaz!
--spoiler--
(bkz: fatmagül ün suçu yok biz onu bihter sandık)
bu akşam hakkında fikir edinecek kadar yazısını okuduğum yazar, genelde gerçekçi ve iyi bir hatip, iyi bir ülkücüdür. herhangi bir konuda haddini aşacak biri değil gibi, ayşe özyılmazel konusunda da tamamen katılıyorum kendisine.
(bkz: ankaragücümegitti haklı beyler)

haddini filan aşmamış bilakis az bile söylemiştir. hatta hakkında ileri geri yorum yapanlar hadlerini kontrol etse daha bile iyi olabilir.
(bkz: ankaragücümegitti haklı beyler)
(bkz: @1 ayşe özyılmazel beyler)
güncel Önemli Başlıklar