bugün

renktaş renktaşı siker mi yahu? ayıp ankaragücü!
Daha hakemlerin takımlarımızı doğramalarını geçemeden şimdi de böyle bir olayla uğraşmak zorundayız sırf işini doğru yapmayan TFF ve sahip olduğu makamı hakketmeyen Ankaragücü Başkanı yüzünden ulan ben ilk başta taraftar sahaya atladı sandım böyle bir şey olabilir mi yav.
bir daha gün yüzü göremeyecek sekilde ceza almalidir.

mevcut yönetim kadrosuda bu rezillige mani olmadigi icin sorumluluklari ölcüsünde cezalandirilmali.

o kadar imza yetkileri veriliyor. bir karsiligi olmali!
3 büzükler düzenine karşı baş kaldıran takım. birgün biri yapacaktı ankaragücüne kısmet oldu.
Bir tane Ankaragücü taraftarı yok mu koca sözlükte.
Var da utançtan mı yazamıyorum.
Yazamayanların bu satırları okurken de tarafıma küfür edeceklerini biliyorum.
Ama bir düşünün artık.
Koca kulübü ne hale getirdiniz?
Geçtiğimiz sene saha içinde uçan tekmeye koşan taraftarınızı alkışladığınız zaman zaten bu sürece girmiştiniz.
Olacağı buydu.
Ama bugün bile yere düşen adama tekme atanları alkışlıyorsunuz.
Ya taraftarlığı bıraktım, nasıl insanlarsınız.
Karakol önünde yere düşmüş birini tekmeleyenleri salsınlar diye karakol önünde gösteri yapıyorlarmış.
Ankaragücü ve Ankaragücü taraftarı gerçekten bu mudur?
Anlamsız nefretlerin takımı.
Utanmanız lazım gerçekten. Tüm ülkenin adını manşetlere taşıdınız.
Şu başlık altından Ankaragücü taraftarlarının yazdıkları bile olayların buralara geleceğinin göstergesi gibi.
Sanki spor takımı tutmuyor de meydan savaşına çıkıyorlar.
Yazık. Çok yazık.
ibreti alem için küme düşürülmelidir.

En ağır ceza budur.

Kimse bir daha aklından bile geçiremez.
yine rezil olduk.
Bunları amatöre de kitlemeyeceksin,
Kilidi o kulübün kapısına takın, kapatın gitsin.

Ankara, kırmızı-siyahtır.
Süper ligde böyle takıma gerek yok. Biter umarım. Ligde böyle kulüplere gerek yok
başkent takımı olacak bir de. bundan sonra yaptıkları vandallıkla anılacaklar.
Bana göre sağlam siker UEFA bu saatten sonra Ankara gücü nü öyle eyyamcı federasyon a bırakmazlar cezayı bu iş Türkiye için sıradan da adamı götten işetir UEFA fifa..
Hakem döven bir başkana sahip.

Umarım bursa Nin peşinden gidersiniz.
görsel
fenerbahçe'nin eski formasıyla neredeyse aynı formayı kullanıyor çubuklu.
ilk defa kazanmasını istediğim takım. Evet Fenerbahçeliyim. Bizde şampiyon olmak istiyoruz bizdee !! Yıllar sonra yüzümüz gülsün yahu!.
beşiktaşım şampiyonken ligden düşmeyi sonuna kadar hak eden türkiye'nin en gereksiz takımlarından birisi. *
Bir takım.
Ancak Aklıma gelen tek şey:

https://youtu.be/O-Vh8H5udKs
Sinirli olduğum takım .
Bu sene küme düşmeyecek olan takımdır.
Geçen sene yırtılar bu sene kesin düşerler. Bir daha da gelmesin zaten. Evet.
Olmayan 5.lige düşerler inşallah.
Hiçbir şey olmamasına rağmen yerde yuvarlanan sosa için topu taca gönderen Trabzonlulara topu vermeyen Kaptan Gibi kaptanı olan Ankara’da desteklediğim takım.
-Tak tak
-kim o
-öcü

Devamını biliyorsunuz.
son hamlesiyle küme düşen ikinci takım oldu. ilki ç.rizespor.
Çakma filozof teknik direktörleri yüzünden kümeye emin adımlarla giden takım. Kendi takımını düşüneceğine kalkıp Trabzonspor şampiyon olsun istiyorum dersen böyle gidersin. Evet.
görsel

Galatasaray’la şeytanın bacağını kırdık. Düşmemizi isteyen ibnelere rağmen düşmeyeceğiz.