bugün

(bkz: #40628285)

bursasporlulardan da desetek gelmiştir, nerede kaldınız merak etmiştik bizde !!!
Yalnız basın sözcüsü bak seni şurda sikerim der gibi poz vermiş.
(bkz: 30 mayıs 1993 ankaragücü galatasaray maçı)

Ankaragücü önce bunun hesabını versin, goygoculuk yapmasın.
görsel

Etek giydirirler adama etek.
esas ayarı skorboard'ta verecekler.
Amk tinercileri neyden anlamış ki bunu anlasın. Ama anlayabilene ayar gibi ayar hiç kıvırmayın amk.

Edit: ben bıraktım tribün işlerini maç bile izlemiyorum ama eski günlerin hatrına;

https://youtu.be/3p1juePeDtU
Aman ne ayar(!) Ne güzel işte 1 liraya keriz maçı izleyeceğiz.
Turk futbol tarihi boyle ayar gormedi.
Tinercilere verilen efsane ayardır.

O sezon sen ankaragücününe 6 at şike olmasın, herkes fark atsın aynı sezon şike olmasın, ama ankaragücünü 1-0 yense bile şampiyon olacak takım 8 atınca şike olsun. Yemezler tinerci bjk. Ankaragücü o iftiralarınızı da tıkadı size. Reziller.
tarihi ayardır.

ankaragücü kim mi? bursaspor gibi bir rakibiniz. işte beşiktaş bu, rakipleri bunlar. mahkeme kararları ile alınmış şampiyonluklarla bu ezeli rakiplerinizden sizi sıyırıp yukarı taşımaya çalışıyorlar ama nafile.

bu arada ligin 6.sıradaki takımının 7.sıradaki takımına verdiği ayardır. belki böyle daha iyi anlaşılır.
Beşiktaşlı olarak söyleyeceğim öyle kıça böyle penis adamlar haklı bunu tüm Beşiktaş camiasına yıkmamak lazım bence 1 lira yerine bize atarsınız diye üste 1 lira daha verselerdi aramızdaki piçler belli olurdu

Adamların içine oturmuş bu günü bekliyorlarmış.
sahaya 1 tl atılmayan maç mı var? hassas dönemlerine denk geldiyse biz ne yapalım. ayrıca tribünde bu şekilde bi organizasyon yapılmamıştı. o gün tribünde ben de vardım.
artisliğin lüzumu yok.
Birkaç densizin yaptığı saçmalığı koca bir kulübün taraftarının üzerine yıkmak ankaragücü yönetiminin aptallığıdır.
2012 den bu yana bugünü beklemişler yazık.

Karşılığını fazlasıyla alırlar.
50 kuruş lan tırrek deselermiş daha bi manidar olurmuş. canım memleketimin ayarcı takımdır. gururluyuz güçlüyüz angaragüçlüyüz.
tinerci taraftarın tinerci takımına verilen ayardır. 2-3 sene önce kadar kendilerini Dünya'nın en iyi takımı gören eziklerin bugünkü hali içlerimizin yağını eritmektedir. Fiko paralar nerde! Beter ol Beşiktaş!
ankaragücü ile bir gece 1 TL mi ? piyasayı baya düşürmüşler bunu gören topsas şimdi 50 kuruş yapar. sen kalk şike yap onun bunun altına yat sonra ayar verdik bırak bu işleri.
tık. tık. tık.
Kim o ?
öcü.....
a. a. ankaragücü
(bkz: tavşan dağa sikini sürtmüş dağı siktim demiş)

hala daha ekonomik olarak o kadar iyi durumda değilsiniz, kime neyin artistliğini yapıyorsunuz acaba?

beşiktaş'a o kadar borca rağmen bişey olmaz emin olun, ama siz bir kere daha giderseniz ikinci lige, sonrasında s.ki tutarsınız.

çapınızı bilin biraz.

ayrıca bu ayarsa; böyle ayarlar versinler bize, taraftarımız zerre gocunmuyordur eminim.
liverpool'dan bu yana böyle sağlam yememişti beşiktaş. efendi beşiktaş, halkın takımı beşiktaş diye diye anırıyodunuz şimdi maça cübür cemaat gidin 1 liralık taraftarlar sizi.
Umarım 8 lira olarak güncellerler.

görsel
1 tl değil 5 kuruş yapacaksın ki tam anlayacaklar. Neyse siz anladınız...
böyle anadolu kulüpleri çaplarından büyük işler yapıyor. sonrası malum.

ne çabuk unuttunuz 100.yılda kafa tutmaya çalışıp pahalı transferler sonunda 2.lige kadar düştüğünüzü?

allahtan sinan kurumuş transferi adı altında bağış yaptık da kurtuldunuz.

şimdi büyümüşler de deplasman tribünü fiyatlarını 1 tl yapıyorlarmış. yapın siz bilirsiniz bize hava hoş.
rıza efendi 2 ekmek, 1 süt pankartı açan burjuvasporlulara ne oluyor acaba? bak sen ya duyar kasıyor abiler. bizde yedik..

açık ve net evet.
bir futbol kulübü olarak, başka bir futbol kulübüne zor zamanlarında aşağılarcasına tribünden para atan şerefsizlere güzel bir kapak olmuştur. feda günlerini unutmuş bazı götelekler.
tık tık tık kim o ? öcüüü .. bestesinin yanına bile yaklaşamayacak ayardır.