1. 1.
  dün akşam ilk kez telegol programı tarafından -eğer federasyonun kayıtlarında yanlışlık yoksa- belgeleri ile ispat edilen durum. ankaragücü takımı sahaya 7 yabancı ile çıkmamıştır, ancak ligin ikinci yarısı itibariyle yedi adet yabancı uyruklu sözleşmeli futbolcusu bulunmaktadır.

  bu durumda yönetmeliğe göre ankaragücünün ikinci yarıda oynadığı tüm maçlarda hükmen mağlup sayılması gerekiyor.
  2 ... janjan
 2. 2.
  eger oyle birsey varsa bile cemal aydın haluk ulusoy yakınlıgı nedeniyle ankaragücü nün küme düşmesi asla gerçekleşmeyecek durum
  ... city walk
 3. 3.
  hem galatasarayın hem de fenerbahçenin ankaragücü ile oynadıkları iki maçı da kazandıkları için ligin üst sırasını ilgilendirmeyen durum. ancak düşme potasını bire bir ilgilendirmektedir.
  1 ... janjan
 4. 4.
  dün gece telegol programında serhat ulueren tarafından ortaya atılan ve tarafından federasyon kayıtlarıyla da ispat edilen olay. şayet federasyonun kayıtlarında bir yanlışlık yoksa yönetmeliğe göre ankaragücü yamulmuyorsam ikinci yarıda oynadığı maçlarda hükmen yenik sayılacak.(3-0) bu durumda küme düşen üçüncü takım ankaragücü olacaktır ve bir dahaki hafta küme düşme heyecanı yaşamayacaktır düşme potasındaki takımlar.
  ... shyer
 5. 5.
  2 mayıs 2006 tarihinde ankaragücü takımının durumu farketmesi üzerine bir yabancı futbolcusuyla sözleşmesini fesh ettiği durum.
  ancak 2 mayıs 2006 tarihine kadar oynadığı maçlarda hükmen yenik sayılması gerekiyor.
  ... janjan
 6. 6.
  bu durumda bu hafta sonu oynadığı maç dışında bütün maçlarda hükmen yenik sayılacaktır ankaragücü. yine de küme düşecekler demek bu. **
  ... shyer
 7. 7.
  konuyla ilgili birkaç a.gücü taraftar sitesinden yorumlar

  -federasyondan gizlicemi bu adamları transfer etmişiz? Hepsinden federasyonn haberi vardır ve zaten bu bilgileri federasyonun internet sitesinden almışlar zannedersem. YANi ANKARAGUCU iSTESE 10 YABANCI ALABLiRMi? tabiki alamaz çunku federsayon onayı olmadan bu işler olmaz. Bu serhat kopeğinin uydurdugu işler bunlar. Ne zaman bu adama taraftar haddini bildirirse bu adam ozaman susar.

  -Bencede faderasyon bilgilerini guncellememistir, yazilan oyuncularin 7'si degil 5 tanesi bile ayni donemde birlikte kadroda olmadilar, sozlesmesi fesh edilenleri dusmemislerdir diye dusunuyorum. Ayrica bu serhat denen adam her hafta "sok haber" verecegim diye adamliktan cikmis durumda, yalan yanlis bisey yakaladimmi hemen atliyor, Boyle gazetecilik ve habercilik olmaz.

  -Ya tff sitesi yanlış, ya Ankaragücü yönetiminin yaptığı yanlış.
  Ahmed Belal(99) 2008'de bitiyor.
  Robson Silva De Asis( 2008'de bitiyor.
  Jean Paulo Franca(-) 2008'de bitiyor. 26 Ocak'ta fesih edilmiş.
  Heverton(90) 2008'de bitiyor.
  Coridon(32) 2006'da bitiyor
  Mohamed Ali Gheriani(-) 2008'de bitiyor. 2 Mayıs'ta fesih edilmiş.
  Zengue(20) 2009'da bitiyor.
  ivailo Petkov(16) 2007'de bitiyor.

  Mohamed Ali Gheriani 7.yabancı oluyor
  ... city walk
 8. 8.
  içinde bulunduğu durum çok gücüne gitmiş olsa gerek ki ihtiyaç duymuşlar.
  ... olric