1. 1.
    Katıldığım önerme.

Amk ne zaman binmek istesem bana mı denk gelir böyle otobüs derdim. Ama yalnız değilmişim.

Edit: Baktım ki alttaki entryler benim başta nasıl millete yaranırım dediğimde aklıma gelen şeyler. Ne boş adamsınız. işiniz gücünüz yaranmak.
    -1 ... 70 lik jack
  2. 2.
    afedersin de bi siktir git. annen altmis bes yas olsa onu da mi uyutacaksin?
    tanim: ankarada otobuslerin walking dead sahnesi olmasi.
    2 -1 ... dr harleen quinzel
  3. 3.
    Ya yer vermeyi geçtim zaten sorun o değil de yaşlı Başlı adamları ayakta görünce üzülüyorum. E adama kalk desen o da ondan yaşlı. Madem öyle Belediye onlara bi güzellik yapsın. Ayrı bi otobüs daha koysun. Zor bişi olmasa gerek
    5 -1 ... honeygirl
  4. 4.
    yaşlılara sağlanmış güzel bir uygulama olsa da yeniden düzenlenmesi şart olan durumdur. en azından bir sınırlandırma getirilmeli ki, 61 yaş üstü, 65 yaş üstü, refakatçi ve serbest geçiş kartına sahip olmayanlar bu denli mağdur edilmesin. 2 durak ötedeki bakkala ya da camiye bile belediye otobüsüyle giden amcalar var ankara'da. otobüslerde oturarak gitmek şöyle dursun binebilmek bile imkansız hale geliyor.
    3 ... hubburat
  5. 5.
    sürüler halinde yaşayan aslan, kurt vb. hayvanlarda bile yaşlı veya çok küçük olanları genç olanlar koruyup, yaşatır. yaşatır ki küçükleride vakti geldiginde onları yaşatsın. ne yazık ki ülkece hayvan kadar olamamışız.

tanım: fazla bilim kurgu izlemenin topluma etkileridir.
    2 -1 ... karmonak