bugün

Diş hekimliği fakültesi (labaratuvarlarıyla asistanlarıyla sınıflarıyla) leş olan üniversite.
okuduğum yıllarda yalnızca bilgisayar mühendisliği bölümü gölbaşı kampüsüne geçmeye hazırlanıyordu. demek hepsi taşınıyormuş ha. o değil tandoğan'ın ismi de değişmiş gittiğimde durağı kaçırdım bu yüzden. daha ben ne yapayım ankara'yı...
teknoloji ile arası pek iyi olmayan üniversite.
Az önce kendisinden bir mail geldi ve diğer mailler de olduğu gibi bunda da bulunanTürkçe karakter sorununa götümle gülüyorum.
Copy paste ile başlık bu.
Yarýþmanýn Adý: "Kampüste Kadýn" Fotoðraf Yarýþmasý
Ege üniversitesi olmaz ise banko burada okuyacağım üniversite.
SiTEDE EĞER DERS SEÇiMiYLE iLGiLi SORULARIMI YANITLAYACAK BiRi VARSA BANA ULAŞABiLiR.ŞiMDiDEN TEŞEKKÜR EDERiM :(
Cebeci kampüsünden aşağı Kızılay'a doğru yuvarlanılası okuldur. Ankara ayazı yüzünüze okulun sevdası kalbinize işler.
Fen fakültesinin kampüsü efsanedir.
fen fakültesi girişinden hemen sonra çimlerde kornea benzeri yuvarlak bir heykel vardı. oradaki bir bankta oturup o heykelin ortasındaki delikten bakınca tam olarak kapının girişi gözüküyordu. işte o delikten o kapıya çok baktım ben. niye o göz deliğinden bakıyordum ben de bilmiyordum. alışkanlık herhalde. belki de sevgililer karışmasın diye odaklanmak için. sahi ne yapıyorlardır şimdi? sinem, hande, yaren, funda, damla... aah ah sevgililerim.. neyse.
Cumhuriyetin ilk üniversitesi. Canım okulum.
hocalarının öğrencilerine tecavüz etmesiyle gündeme gelen okul. düşünün bir üniversitenin bilimle, teknolojiyle gündeme gelmesi gerekirken tecavüzle gündeme geliyor.
tandoğan kampüsü bence odtü' den sonraki Ankara'daki en iyi kampüs ve hukuk ,tıp,mülkiye ,dil tarih gibi fakülteleriyle simgeleşmiş bir üniversite. Aynı zamanda birçok önemli kişinin mezun olduğu üniversite.
geçme notlarının yüksek olduğu , köklü üniversite.Birçok fakültesi ülkenin en iyileri arasında gösterilebilir.
değerli bir üniversitedir..

ama işte başımızdakilerin amacı cumhuriyet döneminde değeri korunmuş, gözbebeği olarak bakılmış kuruluşların içine etmek olduğundan mütevellit burası da sanırım cortlamaktadır..

ankara hukuk bir markadır lan gelip böyle elin bebesinin boklaması fln üzücü amk..

tü sizin yöneteceğiniz işe sıçayım..
ODTÜ Boğaziçi kadar gündeme gelmese de asıl terör yuvası buranın siyasal bilgiler ve dil tarih coğrafya fakülteleridir.
frankfurt okulu kavramıyla özdeşleşen okul. kapısından bile geçmemesi gereken yeni yetme sığırların bok atmalarına bakmayın. ülkenin genel üniversite kalitesine bakıldığında gayet iyi bir noktadadır bu üniversite.
Üniversite Kanunuyla birlikte bu kanunla kurulan ilk üniversite olma unvanını taşıyan 1946lı kuruluşlu üniversite.
Ömrümü yedi ömrümü. Öğrenci işleri asla cevap vermiyor uzem çöktü Twitter da gündem olduk anca ilgilendiler.
Canım üniversitem, özledim be.

Hastalığım dolayısıyla hala gidemedim.
iyileşince yine kalbinde olacağım tandoğan kampüsü...
Cebeci kampüsü; özlendin kardeşim,ikinci yuvam.
Eğitim fakültesi yoktur. Eğitim Bilimleri Fakültesi vardır.
görsel

Bu doğru. Kazanan varsa tebrik ederim, sorular için pm.
Her şeyiyle çok zor bir okulum. Sağ sol kavgası eskiye göre azaldı ama ona rağmen patlamaya hazır bomba gibi 2 cephe de bekliyor. Dersler kolay değildir sadece sınav akşamları çalışarak geçemezsiniz. Ortamı iyidir, alkol içmeyen çok nadir bulunur.
bunları duyduktan sonra gitmeyi asla düşünmediğim okul, gezmek dahi...
Cumhuriyet'in ilk üniversitesidir.

Nilüferler açtığı zaman gidilmelidir merkez kampüse. Papağanların şarkısı ve sincapların dansına ortak olursunuz.

Eğitimini zaten anlatmaya gerek yok, görüyorsunuz.
cumhuriyetin çağdaşlaşma projesinin sembolleri arasındadır.
Tam ben bu okulu bitiremeyeceğim kafasından çıkıp mezuniyete yaklaştığım dönemde ansızın geçme notunu yükseltip finalde de en az 50 puan şartı koyan üniversite. Buraya adım attığım günü skeyim.
güncel Önemli Başlıklar