bugün

Yurtdisindan ankaraya tatile geldigimde beni sürüslerinle deli eden topluluktur.
son durağa yaklaştığında ya telefonla konuşan ya da muavinle birlikte yemek yiyen kişilerdir.
gömlek ve kravatlıdır. efendi insanlardır çoğu. ama bazıları gerçekten manyak olabiliyor.
Dün bir Özel Halk Otobüsüyle eve doğru yol alırken içi tıkabasa dolu otobüsümüzün şöförü:

- Yan yolda ilerlerken ani bir çıkışla ana yola gecince, "müsait biyerde inebilir miyim?" diyen kadını, "burda da bu söylenir mi, helle hellee" diye azarladı.
- Yan yollara ani giriş çıkışlarda önüne çıkan araçlara vurmamak için iki kez kaza tehlikesi atlattı.
- Duruş ve kalkışlarda ani firen ve dipgazlar yaparak kas gelişimimize ve günlük spor ihtiyacımıza katkılarda bulundu.
- Aşırı hızlarla yüreğimizi ağzımıza getirip adrenalin ihtiyacımızı da karşıladıktan sonra bir de kırmızı ışıkta geçip hepimizi gururlandırdı.

Ve nihayet bunca olaydan sonra yanımdaki kişiyle söylenmeye başlamıştık ki, bizi duyan muavin bana "Bu bildiğin egolardan deel, bu hızlı gider" tepkisini verince, ben de "dur o zaman hemen soruyorum" diyerek otobüsün orasında burasında yazan şikayet hattını aradım.

Sonuç: Şikayet hattına kimse cevap vermedi.

Plaka: 06 BS 6465

Ben: Henüz yaşıyorum.
bir de bu şoförle muavinin sessiz sedasız anlaşması var. yani telepati olsa bu kadar olur.
michael schumacher terktir. araclarin uzerine kirar, duraktan kalkip 3 serit sola insanlari, araclari sıkıstirarak gecer, orada da milleti begenmeyip selektor yapar zira tam performansini sergileyememekten dolayi oldukca rahatsizdir. bi kisi de kendisine ulan zaten senin o seritte ne isin var demez. ayrica paso sorduklari zaman pasoyu gorurlerse de inanilmaz bozulurlar, yasam enerjileri biter. ulan goster dedin gosterdik, neyin tribini yapiyosun?
size tam anlamıyla kabusu yaşatan şoförlerdir. (şoför mü şöför mü ? )

ölümüne hızlı sürerler. ve otobüsün ağzına kadar dolu olmasına rağmen ön kapıyı açamasalar da arka kapıyı açarak yolcu alırlar. yolun ortasın da yan otobüste ki kankasının yanına yaklaşarak naber yeaa muhabbeti yaparlar. kızılay da meclisin önün de durup için de yolcu varken sigara içerler.

kavga etmeye kalkarsanız ve haklıysanız asla alttan almazlar. hatta paranızı suratınıza fırlatarak aşağı in bile derler. yaşadım biliyorum.

otobüse perde takarlar. led ışık döşerler. şirinler asarlar. ankara oyun havası eşliğin de otobüs sürerler.

allahım tam bir kabuslar. ve uzak mesafe 2.70. bunun sorumlusu sensin melih gökçek.
Anlatılanlara göre pek eğlencelidirler.
Sayelerin de günüme kaza yaparak ve aglayarak basladim. Hem de ilk is gunume.
Otobusu agzina kadar dolduran sofördur. Birazdan kiz camin disina cikacak. Evet bekliyorum.
O otobüs şoförleri olmazsa nah yetişirsin sen işe. Hepsinin alnından öpüyorum. Bizim için sabahtan akşama kadar çalışıyorlar.
En zor işlerden birini yapan emektar insanlardır. Allah hepsinden razı olsun.
alayı orospu çocuğudur.kabadır müsteriye lakayıt davranırlar trafik canavarı nedir sorusuna cevap olarak bunların ismini verebilirsiniz,trafik polislerinden onlarca ceza yeselerde pek umurlarında olmaz araçları leştir binmek istemezsiniz köy otobüsü havasındadır korku ve adrenalin icin arada bir tercih edilir. (bkz: fakirim ama gururluyum)
güncel Önemli Başlıklar