bugün

Kürtler kurtarırdı. Evet.
belediye başkanı melih gökçek, ''bunlar laik zombiler'' diye yırtınır dururdu!
zombiler ankarada bi gece gezer ertesi sabah donmuş halde belediye tarafından toplanırdı bence.
Kürtler çıktıkları yere geri kaçardı ama biraz zor olurdu tabi orası ayrı.
Farkedilmezlerdi.
Giydir üstlerine takım elbiseyi, sabah 07:00 ila 18:00 saatlerinde sal zombileri, kimse farketmez.

Memuriyetten ötürü zaten çoğu zombi gibi.*
Melihciğimiz youtubeden zombilere The Walking Dead müziği ile laf sokmaya çalışırdı.
zombiler sıkılır yozgata akarlardı.

(bkz: yozgat geceleri)
Ankara'lıların soyunu kurutmak için bir çok destekçi kazanırlardı. Ne pis insanlar bu Ankara'lılar yahu. "La bebe" nedir abicim ya! Çok kaba insanlar çook. Evet.
"biz insan yemeyi sizden öğrenecek değiliz" şeklinde açıklamalar yapılır, zombilerle masaya oturulup çözüm sürecine girilirdi.
i Melih Gökçek'in hal ve hareketlerine bakılarak yanıtlanabilir. Zombiler olsa bu kadar mantıksız işler çıkaramazlardı.
derhal kenti terk edip ankara'yı memurlardan oluşan bir belde gibi görenlerin etlerine hücum ederlerdir.
kızılay avm'nin tüm girişlerini kapatır çatı katından etrafa bakıp yardım beklerdik.
Bu arada zombiler kapıyı zorlarken biz içeride küçük bir popilasyon olarak karnımızı doyurur kendimizi koruyabileceğimiz bişeyler arardık. Bazı bayanlar alışveriş mağazalarını talan ederken erkekler karnını doyurmanın gayretine düşerdi.
evet olabilirdi.
başbakan zombi lobisi geldi derdi.
Hemen bentderesi'ne kaçılırdı. Malum, O işi yapmadan ölmemek gerek...

Not: bu yazı, sadece ankaralıların anlayabileceği değerler içerir.
melih gökçek fırsatı değerlendirir zombieland yapardı. adam fırsatları değerlendiriyor.
Zombiler de sivri burun kundura giyip doğan görünümlü şahine binerlerdi.
Kizilay meydan muhaberesi yasanirdi. Savas ucakla.. Ulan ne diyorum ben!?!
dış mıhrak ve gezicilerden bilinirdi. (bkz: paralel zombi)
Gençlerimiz zombiler etrafında drift çekerdi ve oyun havası oynayarak beyinlerini patlatırdık.