1. 1.
  laf ağızdan bir kere çıkar mantığına göre açmak zorunda kaldığım başlıktır **. sevgili sözlük yazarı argadiniyle yaptığımız fikir alışverişlerinden sonra başlatmaya karar verdiğimiz kampanyadır ayrıca.

  neden ankaralıların da kafalarına esince gidip içebilecekleri, sevgilileriyle romantik romantik takılabilecekleri, efkarlanıp martılarla konuşabilecekleri bir denizi, bir sahili olmasın değil mi a dostlar?

  bizde bu olaydan yola çıkarak ankaralılara bir yararımız olsun diye kendi denizini kendin kur olayına giriştik. yetkililer ankaraya deniz götürene kadar böyle idare ediceksiniz artık.

  malzemeler :

  -1 leğen
  -bol miktarda su
  - vantilatör
  - natural sesler cdleri
  - a4 kağıttan yapılmış gemiler
  - tercihe göre bir kaç balık
  - bir şişe şarap
  - varsa bir adet sevdicek

  yapılışı:

  bir leğene ağzına kadar su doldurulur ve vantilatör aracılığı ile sanal rüzgar oluşturulup dalga üretilir. kağıt gemiler yüzdürülür ve doğal seslerden dalga ve martı sesleri dinlenir.
  son olarak şarap ve sevgili kombinasyonu tamamlanır. afiyet olsundur.

  not : kampanyanın ek$i sözlük ayağını argadini yürüttüğünden yanlış anlaşılmalara mahal vermek istemem, çalıntı başlık-entry gibisinden. saygılar. hörmetler.
  5 -2 ... witch
 2. 2.
  (bkz: i melih gökçek le konuştum haberler iyi)
  5 -1 ... gothic evil
 3. 3.
  (bkz: ada evleri projesi)
  1 ... mey
 4. 4.
  ankara insanını gevşetecek kampanyadır. ne olsa soğuk memlekettir,ee deniz havası da bünyeyi yumuşatır. yok yok iyi olmaz memur memleketine deniz falan.*
  2 ... mozambik tavsani
 5. 5.
  siz başlayın kağıttan gemiler ve birkaç tanker su benden dediğim kampanyadır. ayrıcana gerçek deniz havası verebilmek için bol kaya tuzu ve yapay yosunda tarafımdan karşılanacaktır. yetsindir artık bu hasret dinsindir.
  ... oylumunelumune
 6. 6.
  her yaz deniz kenarında otururken ankara'da deniz eksik deriz..
  eee desteklenesi kampanya. *
  ... pelvis
 7. 7.
  (bkz: i melih gökçek le konuştum hallederiz dedi)
  gerçekleştiği takdirde deniz kenarında mangal yapan hemşerilerimi şimdiden gözümün önüne getirebiliyorum. tabi ankara'ya bok atıp da ankara'ya yerleşmek için can atacak olanları da...
  4 -1 ... redwinemania
 8. 8.
  (bkz: mogan golu)
  (bkz: golbası)
  (bkz: eymır golu)
  ... painkiller
 9. 9.
  (bkz: elinize mi yapışır)
  (bkz: haydin arkadaşlar)
  (bkz: tut şunun ucunu döşüyelim abi)
  3 ... internettin
 10. 10.
  (bkz: dünya deniz olsun)
  ... kahvekremasi