bugün

leyla zana adlı kürt faşistinin bugün ığdır mitingi'nde emir kipiyle kurduğu cümle.. bu kavruk sıçanın dünkü ve bugün yaptığı provokatif söylemler, meclise bağımsız olarak girecek dtp adaylarının yeni dönemde parlamentoda izleyecekleri yolu ve hedeflerini gösteren ve toplumu şimdiden bunlara alıştırmaya yönelik ön hazırlık çalışmaları gibi geliyor bana..

bir de leyla zana'nın aralarının pek bir iyi olduğu ve dtp desteğiyle meclise girecek olan ufuk uras ve zana'nın gittiği her mitingde destek mesajlarını esirgemeyen baskın oran gibi "humanist, kürtçü, faşist, liberal, işbirlikçi, sosyalist terör örgütü sempatizanı" karmasını kendi karakterlerinin içinde çorba etmiş olan dava arkadaşları da var ki yanında her haliyle evlere şenlik bir durum hani..

şimdi barış ve kardeşlik adına dtp'ye ve onun desteklediği bağımsız adaylara gönül rahatlığıyla oy verebilirsiz artık canlarım benim. ama üstüne de bir bardak soğuk su içerken de kıçınıza giren kazığı çıkarmayı sakın ihmal etmeyin..

hadi bakalım, nasıl diyorlardı;

durmak yok yola devam..*

http://www.hurriyet.com.t...undem/6931369.asp?gid=180
(bkz: oldu bi de şöyle uzanalım)
(bkz: leyla sen suyu ısıt ben geliyorum)

triple penetration düzenleme: eksileyen de leyla'yı tutmaya gelsin, yardım etsin.
''başka bişey ister misin gülüm'' diye de sormak lazım. 24 cm yeter mi?
işbirlikçi akp ve yandaşlarını pek bir sevindiren söz öbeği ki ne de olsa hem pkk hem de akp ankara' ya düşman...
(bkz: son of a bitch)
yürürlükteki anayasa'mıza aykırı beyanattır. Hadi son kez hatırlatalım:

III. Devletin bütünlüğü, resmî dili, bayrağı, millî marşı ve başkenti

MADDE 3.- Türkiye Devleti, ülkesi ve milletiyle bölünmez bir bütündür. Dili Türkçedir.
Bayrağı, şekli kanununda belirtilen, beyaz ay yıldızlı al bayraktır.
Millî marşı "istiklal Marşı"dır.
Başkenti Ankara'dır.
eceli gelen köpek haykırması....
(bkz: leyla üstüne hafif bişeyler giy geliyorum)
(bkz: leyla zana bi koyarsam sana)
ağızdan s.çmak eylemi sonucunda ortaya çıkan bir öbek b.k.
su ilerden saga don, eczanenin kosesinden sola donup assa sallan, sagda gordugun ilk bina ora.. diye adres tarif eder gibi sistem degisikligi onermesidir. Siyaset ve diplomasinin nezaket dolu dilinden nasibini almamis bir funyenin** kusmugudur.
birilerinin uşağı açıklama yaptığı zamana bakıldığında en büyük zararın kürtlere verildiği anlaşılacaktır..
karı resmen emir kipi ile konuşuyor Ankara ile ama normal vatandaş derdini anlatsa işe anamız babamız terbişyemiz katılıyor. bunlar öyle iğrenç yaratıklar ki **kardeşlik, dostluk gibi yüce anlamlı kelimeler bunların s..tığım ağızlarından çıka çıka b.k a dönmüştür. madem eyalet ile yönetilen bir ülke istiyorsun s.tir git kardeşim tutan mı var?
haddini bil bi s.ktir git çay demle demek geliyo içimden bu insansı yaratığa.
kenan evren de buna benzer birseyler söylemişti aylar evvel. (bkz: turkiye ileride eyalet sistemine gecebilir)
boş laftır.

bir şeyi ciddiye alıp tartışırsanız gerçekleşir. bu yüzden bir delinin kuyuya her taş atışında ciddi ciddi tartırşmalar yaparsan deliyle deli olursun. olur olmaz başlıklar açmak bu tür söylemlere sahip kişilerin ekmeğine yağ sürmektedir.
mna koduumun karısı. kendi partisinden de destek bulmamıştır söyledikleri. ak parti karşıtları bu başlığa da kusmuşlardır nefretlerini. sorarım onlara leyla zana'nın geçmiş siyasi hayatına iyi bi göz atsınlar, kimlerle siyaset yapmış.
söyleyiş biçimi oldukça komikti, " anhara, türhiye'yi eayyalettlere böl, kurdistan'i ghghuur. " .
(bkz: nerdesiniz lan bölücülüer)
(bkz: başka konu oldu mu hemen atlarsınız)
(bkz: destekleyesiniz de geliyo ama tırsıyosunuz)
(bkz: akıllı bıdıklar sizi)
ben or..pu çoçuğum demenin farklı versiyonlarından biridir.
burdan cevap vermek istiyorum,

leyla poponu kamuya ac.
güncel Önemli Başlıklar